Fryzury ślubne 2011

    komentarze 2   czytano 5696

Fryzury ślubne

Planujesz ślub w 2011 roku? Sprawdź jakie fryzury będą modne w tym sezonie. Fryzura powinna uzupełniać suknię a przede wszystkim powinna podkreślać i wydobywać urodę panny młodej. Hitem roku 2011 są ślubne ozdoby we włosach (kwiaty, spinki, opaski) przypinane obok lub zamiast welonu.


Ślub na plaży

Lekko kręcone włosy luźno upięte nad karkiem z dużym kwiatem nad uchem. To propozycja dla romantyczki. Jeśli masz zwiewną suknię ślubną to taka fryzura z pewnością doda Ci uroku.

fryzury ślubnefryzury ślubne

Naturalnie

Jeśli masz długie włosy i nie lubisz przesadnych stylizacji to ta fryzura jest dla Ciebie. Każde pasmo włosów jest osobno zawijane na lokówkę i spryskiwane lakierem, a do tego upięcie pasma włosów małą spinką, podkreślającą charakter ślubnej uroczystości.

fryzury ślubnefryzury ślubne

Tradycyjnie

Zawsze modna fyzura ślubna dla zwolenniczek tradycyjnego wyglądu. Miękkie loczki różnych rozmiarów upięte w kok na czubku głowy. Ozdobnym akcentem są małe spineczki powpinane we włosy. Ta fryzura pasuje do każdej ślubnej sukni.

Fryzury ślubneFryzury ślubne

Dziewczęco

Eleganckie upięcie włosów w kucyk. Kucyk upięty jest nisko nad karkiem tak aby włosy spływały na jedno ramię. Elemetem ozdobnym jest nie tylko spinka, ale także przeplatane pasma włosów zaczynające się od grzywki a kończące spinką.

fryzury ślubnefryzury ślubne


Retro

Fryzura zainspirowana latami 60-tymi. Jest bardzo elegancka a zarazem nowoczesna. Włosy są natapirowane w wysoki kok odzielony od gładko zaczesanych włosów efektowną opaską.

Fryzury ślubneFryzury ślubne

Ozdobnie

Luźne loki przyozdobione dużymi efektownymi spinkami sprawią, że fryzura wyda się niecodzienna i elegancka. Całość spryskano preparatem nabłyszczajacym, aby uwydatnić pasma.

fryzura ślubna

Elegancko

Fryzura idealna dla cienkich włosów. Wyprostowane, gładkie włosy, pokręcone na końcach, są wysoko upięte i ozdobione wplecionymi spinkami.

fryzury ślubnefryzury ślubne

Romantycznie

Kok z kręconych naturalnie lub lokówką włosów. Miękkie, delikatne loczki różnych rozmiarów wysoko upięte, ozdobione spinkami lub grzebykami i podpiętym welonem. Fryzura ta jest delikatna i bardzo kobieca.

Fryzury ślubneFryzury ślubne

Zmysłowo

Długie kręcone włosy w połowie rozpuszczone i w połowie spięte. Z boku wpięty delikatny kwiat sprawia, że fryzura jest niezwykle zmysłowa.

Fryzury ślubneFryzury ślubne

Orginalnie

Propozycja dla kobiet z długimi blond włosami. Wlosy są lekko pofalowane, natapirowanie i spięte w kucyk opadajacy na jedno ramię. Gumkę spinającą całość opleciono pasmem włosów.

1

PODOBNE ARTYKUŁY
SOCIAL
NAJNOWSZE
skóra wrażliwa

  komentarze 5
PRACA
COSMOTEST - recenzje kosmetyków