Trendy by Maciej Maniewski (Maniewski Hair & Body)

    komentarze 0   czytano 36

Jaka jest najmodniejsza fryzura tego lata? Czy wybrać subtelną i elegancką? Czy lepiej postawić na zdecydowane cięcie lub bardziej wyrazisty kolor? O radę zapytaliśmy Macieja Maniewskiego, eksperta w stylizacji fryzur i kreatora marki Maniewski Hair & Body. Sprawdziliśmy co go zachwyca i inspiruje w tym sezonie.


Wiatr we włosach

Lekko i naturalnie – to podstawowe zasady, jakie w tym sezonie rządzą w stylizacji długich włosów. Tego lata trzeba pozwolić działać naturze. Jeśli Twoje włosy się kręcą, nie prostuj ich. Wydobądź ich naturalne piękno i podkreśl zmysłowe loki. To możliwe dzięki dogłębnemu nawilżeniu włosów. Zastosowanie odpowiedniego kosmetyku sprawi, że nie będą się „puszyć”.
Proste kompaktowe cięcie sprawi natomiast, że włosy same będą się układać. Końcówki nie mogą być wystrzępione.

maniewski

Ekstra: kosmetyk nawilżający wetrzyj w wilgotne włosy i wysusz je suszarką. Koniecznie chłodnym powietrzem!

Grzywka dla każdego

Grzywka to tegoroczny hit. Ten trend zapanował zarówno w stylizacji długich fryzur jak i bardzo krótkich cięć. Ma być efektowna i delikatnie opadać na oczy. Odpowiednio ścięta grzywka optycznie zwiększa objętość włosów i pomaga wymodelować idealny kształt fryzury. Zdaj się na dobre cięcie. Wykorzystanie techniki zróżnicowania długości pasm sprawia, że włosy doskonale się układają. Grzywkę możesz zaczesać w bok na jedną lub drugą stronę.

m.maniewski-zdj

Ekstra: w tym sezonie gwiazdy stawiają na krótkie fryzury i bujne grzywki. Taką fryzurę łatwo
ułożyć, na przykład używając gładkiej szczotki.

Głębia koloru 3D

Kolorowe końcówki w najbardziej baśniowych barwach, wszelkiego rodzaju wariacje na temat ombre czy jasne refleksy – zabawa kolorami nie ma w tym sezonie końca. Zróżnicowanie koloru to również rozwiązanie dla osób szukających bardziej stonowanych stylizacji. Lekkie podbicie włosów od spodu ciemniejszym kolorem pozwala wydobyć głębię jaśniejszych pasm na zewnątrz. Supermodne są też lekkie refleksy wyglądające jak naturalnie rozjaśnione przez słońce.

1

Ekstra: kolor włosów kontrastujący z barwą oczu będzie wyglądał bardziej intrygująco!

PODOBNE ARTYKUŁY
SOCIAL
NAJNOWSZE
skóra wrażliwa

  komentarze 5
PRACA
COSMOTEST - recenzje kosmetyków