Krótkie fryzury modne wiosną i latem!

    komentarze 0   czytano 0

Wraz z nadejściem nowej pory roku, pojawiły się nie tylko nowe trendy w modzie, ale również te urodowe. Co przynosi wiosna 2015 jeśli chodzi o fryzury? Jak się okazuje najmodniejsze będą… krótkie fryzury!


Hitem wciąż okazuje się być połączenie brązu z blondem nazwane brond. Nasze włosy mogą wyglądać jakby były muśnięte słońcem – idealnie przy nadchodzącej porze roku! Taki kolor na włosach sprawia, że zmniejsza się kontrast pomiędzy kolorem skóry, a naszymi włosami przez co skóra wygląda znacznie lepiej.

Furorę robi także long bob! Fryzura ostatnio najbardziej kojarzona jest z piosenkarką muzyki popularnej – Beyonce. Long bob to nic innego jak pofalowane włosy ścięte do ramion. Pamiętajcie, że muszą być wycieniowane!

Fryzura, którą możesz bez problemu zrobić na co dzień i być przy tym modna to po prostu uczesanie w delikatnym stylu. Nie zapominamy o zrobieniu przedziałka i fal – w takim wydaniu nasze włosy będą wyglądały trendy. Stawiamy na naturalność, dziewczęcość i swobodę! Taka fryzura sprawdzi się również na wiosennych weselach.

Kim Kardashian przefarbowała ostatnio włosy na dość odważny kolor… Celebrytka wprowadziła szaloną modę na platynowy blond! Zimny odcień będzie wyglądał genialnie zwłaszcza przy krótszych fryzurach. Możecie brać przykład również z takich gwiazd jak Miley Cyrus czy Rita Ora.

Pamiętając, że stawiamy na naturalność, często spinajcie włosy w kucyk, koczek czy też warkocz – te trzy warianty są aktualnie naprawdę modne. Przeanalizujcie nasze propozycje i wybierzcie taką, która pasuje do was najbardziej.

Wiosenne trendy sprawdzą się także podczas wakacji. Wiosna i lato – te dwie pory roku idealnie ze sobą współgrają jeśli chodzi o wybory uczesania. W tym roku znowu zapanuje tendencja – im bliżej do wakacji tym krótsze włosy chcemy mieć. Zresztą na portalu DailyStyle.pl możecie obejrzeć wiele inspiracji w artykule prezentującym krótkie fryzury. Poddajcie się tej modzie i skróccie swoje włosy. Może się okazać, że przez to będą dużo zdrowsze, a co za tym idzie będą się piękniej prezentowały. Drogie Panie – szalejemy!

PODOBNE ARTYKUŁY
SOCIAL
NAJNOWSZE
skóra wrażliwa

  komentarze 5
PRACA
COSMOTEST - recenzje kosmetyków