PhytoCellTec ™ Alp Rose – Komórki macierzyste z róży alpejskiej

    komentarze 0   czytano 360

Szwajcarska firma surowców kosmetycznych Mibelle Biochemistry wprowadziła składnik aktywny na bazie komórek macierzystych z liści róży alpejskiej.


Róża alpejska jest typowym szwajcarskim kwiatem, który rośnie na wysokości 1500 – 3000 m. Przystosowała się do ekstremalnych warunków klimatycznych. Jej zimozielone liście odporne są na promieniowanie UV, zimno i wysuszenie. Zjawisko to spowodowane jest obecnością specjalnego ochronnego białka o nazwie – dehydrin, obecnego w liściach róży alpejskiej.

PhytoCellTec ™ Alp Rose – w oparciu o komórki macierzyste róży alpejskiej – nabył tych cech. Pomaga zatrzymać właściwości komórek macierzystych skóry i chronić te cenne komórki przed promieniowaniem UV oraz niekorzystnym wpływem stresu.

W konsekwencji PhytoCellTec ™ Alp Rose, zapewnia lepszą kondycję skóry przez:

• zwiększenie żywotności komórek macierzystych skóry
• przyśpieszenie procesu regeneracji naskórka
• poprawę funkcji bariery skóry
• pomoc skórze do radzenia sobie ze zmianami klimatu

PhytoCellTec ™ Alp Rose promuje witalności i długowieczności komórek macierzystych skóry. Opóźnia procesy starzenia się zachowując młodzieńczy wygląd na dłużej. Chroni przed szkodliwym działaniem czynników zewnętrznych (promienie UV, wiatr, zimno, zanieczyszczenia powietrza, stres), pobudza systemy naturalne procesy naprawcze oraz zatrzymuje wilgoć w skórze.

Źródło: mibellebiochemistry.com

PODOBNE ARTYKUŁY
SOCIAL
NAJNOWSZE
skóra wrażliwa

  komentarze 5
PRACA
COSMOTEST - recenzje kosmetyków