Orly – absolutny „must have” wielu amerykańskich gwiazd

    komentarze 0   czytano 126

Barwy szalonych lat 70., soczyste letnie odcienie, stonowane pastele czy klasyczny french manicure – dłonie mogą zmieniać się jeszcze szybciej niż kobiece nastroje. A jeszcze szybciej niż kobiety zmieniają się trendy.


Poddając się szybkim zwrotom akcji w świecie mody amerykańska marka Orly sezonowo wprowadza nowe palety kolorów lakierów do paznokci oraz uaktualnia stałą kolekcję składającą się z ponad 150 subtelnych barw podstawowych, połyskujących brokatów oraz odważnych neonów.

Mnogość odcieni, trwałość i jakość lakierów Orly doceniają profesjonaliści i gwiazdy – m.in. Gwyneth Paltrow, Beyonce, Rihanna, Jessica Alba, Kim Kardashian oraz Kimmie Kyees – manicurzystka odpowiedzialna za pielęgnację paznokci m.in. Katy Perry i Evy Longorii.

Amerykańska marka Orly od ponad 35 lat tworzy preparaty do upiększania, pielęgnacji i wzmacniania paznokci. Produkty Orly znane są ze swojej jakości i doskonałego składu – lakiery nie zawierają substancji szkodliwych, takich jak DBP, Toluen czy Formaldehyd. Innowacyjność produktów uhonorowana została licznymi nagrodami, w tym zdobyła aż 12 nagród ABBIE, będących odpowiednikiem Oskara w świecie profesjonalnej kosmetyki.

Orly wyznacza nie tylko trendy, ale także poziom jakości w dziedzinie zdobienia i ochrony paznokci.
Stawiając na promocję naturalnego piękna, marka nigdy nie podjęła prac nad preparatami do tworzenia sztucznych paznokci i tipsów – skupiając się wyłącznie na pielęgnacji naturalnych paznokci. Obecnie marka Orly jest dostępna w ponad 75 krajach – od niedawna także w Polskich salonach kosmetycznych.

Szalone Pin-up Girls, słodycze, minerały, romantyczne uniesienia i kosmiczne podróże – wszystko to inspiruje markę Orly do tworzenia kolejnych kolorystycznych zestawów.
Wśród inspiracji są także filmowe superprodukcje m.in. Dark Shadows – najnowszy projekt Tima Burtona.
A wszystko to – z miłości do paznokci!

Lakiery Orly dostępne są w wybranych salonach kosmetycznych oraz manicure
pojemność 18ml – cena: 39zł
pojemność 5,3ml – cena: 17,99zł

www.orlybeauty.pl

Więcej informacji:
Anna Węgrzyn
a.wegrzyn@cappuccino-pr.pl
tel. 12 266 1001

Monika Toporowska
m.toporowska@cappuccino-pr.pl

tel. kom.: 785 722 720

VN:F [1.9.22_1171]
Rating: 0.0/10 (0 votes cast)

PODOBNE ARTYKUŁY
SOCIAL
NAJNOWSZE
skóra wrażliwa

  komentarze 5
PRACA
COSMOTEST - recenzje kosmetyków