Efekt żelu z GEL 4D Confiture

    komentarze 0   czytano 0


Kolory dojrzałej maliny i śliwki, kuszącej jagody i mirabelki oraz leśnego wrzosu odnajdziesz w pięknych jesiennych odcieniach lakierów GEL 4D Confiture. Apetyczne, głęboko nasycone kolory to podstawa jesiennego manicure. Teraz żelowego manicur’u nie musisz wykonywać jedynie u kosmetyczki. Eksperci firmy Bell przygotowali na tegoroczną jesień 5 nowych odcieni lakieru, który daje efekt żelu, a możesz pomalować nim paznokcie sama!


Lakier GEL 4D Confiture marki Bell gwarantuje niezwykły połysk, porównywalny z uzyskiwanym w salonach kosmetycznych przy użyciu lakieru żelowego utwardzanego światłem lampy UV! Nadaje przy tym efekt 4D – niesamowicie mokrych paznokci, a elastyczna formuła zapewnia optymalną trwałość i odporność lakieru na uderzenia. Dodatkowym atutem jest bardzo krótki czas schnięcia lakieru. Precyzyjny, płaski pędzelek ułatwia równomierną aplikację bez smug i zacieków. Produkt dostępny jest w 5 urzekających jesiennych odcieniach.
Wybierz swoje ulubione odcienie i zmieniaj kolor manicure w zależności od nastroju i kreacji!

Lakier GEL 4D Confiture
Dostępny w 5 kolorach
Cena 10,70 zł

Informacje o Bell:
Firma Bell jest uznanym producentem i dystrybutorem kosmetyków kolorowych. Od 30 lat jest liderem wśród polskich marek pod względem popularności oraz sprzedaży na rynku. Szczyci się produktami na najwyższym poziomie światowych standardów. Dzięki wykorzystaniu nowoczesnych rozwiązań technicznych i technologicznych może nieustannie udoskonalać swoje kosmetyki. Posiada własne laboratorium R&D, w którym specjaliści dbają o to, aby kosmetyki nie tylko upiększały, ale także pielęgnowały. Laboratorium mikrobiologiczne sprawuje kontrolę nad jakością produktów trafiających do naszych konsumentek. Na uwagę zasługuje również fakt, że firma Bell sama projektuje i wykonuje opakowania produktowe.
Wysoka jakość produktów połączona z przystępną ceną sprawia, że firma Bell może konkurować z producentami marek zagranicznych. Jej produkty są z sukcesem sprzedawane zarówno na rynkach krajów Europy Środkowo–Wschodniej jak i Europy Zachodniej, w tym: Francji, Hiszpanii, Portugalii, Rosji, Ukrainy, Litwy, Łotwy, Estonii, Białorusi, Czech, Słowacji, Bułgarii, Azerbejdżanu, RPA oraz Bliskiego Wschodu. Do grona odbiorców kosmetyków marki Bell dołączyły także: Grecja, Włochy oraz Zjednoczone Emiraty Arabskie, Iran i Tajwan.

PODOBNE ARTYKUŁY
SOCIAL
NAJNOWSZE
skóra wrażliwa

  komentarze 5
PRACA
COSMOTEST - recenzje kosmetyków