Neony na paznokcie

    komentarze 0   czytano 91

Intensywne kolory zrewolucjonizowały świat mody i wprost ze światowych wybiegów takich projektantów jak Calvin Klein czy Balanciaga trafiły na nasze ulice. I choć do neonów trzeba mieć dużą odwagę, warto od czasu do czasu wyróżnić się z tłumu i sięgnąć po intensywne barwy. Choćby na paznokciach…


Po okresie szaro-burej zimy i niezbyt ciekawej wiosny przyszedł wreszcie czas na letnie szaleństwa.
Ubieramy się coraz lżej, nabieramy zdrowego, słonecznego kolorytu, najwyższa pora otoczyć się także bajecznymi barwami. I tu pojawia się Feel the Vibe – nowa kolekcja firmy ORLY. Sześć soczystych, fluorescencyjnych kolorów, które powalają nie tylko intensywnością barw, ale także inspirującymi nazwami. Melt Your Popsicle, Dauglow, Skinny Dip, Glowstick, Beach Cruiser oraz After Party dają niezwykłą możliwość zabawy kolorem. Pazurki możemy malować jednym odcieniem, bądź zaszaleć i pomieszać barwy. Modne ostatnimi czasy jest pozostawienie jednego paznokcia u dłoni w innym kolorze niż pozostałe. Świetnie prezentuje się np. energetyczna pomarańcz w otoczeniu wściekłego różu – zauważalność gwarantowana!

Letnie trendy pozwalają bawić się kolorem, nie tylko na plaży, ale i w mieście. Nie trudno nie zauważyć neonów bijących z witryn sklepów, czy okładek magazynów. Ulice aż kipią od intensywności barw i wyrazistych elementów. Jest to absolutny i niepodważalny hit tego sezonu. Katty Perry, Cheryl Cloe czy Monika Brodka to tylko niektóre gwiazdy, które nie boją się eksperymentować z mocnymi kolorami. Kolekcja ORLY Feel the Vibe idealnie wpisuje się w te trendy wyrazistymi i mocno nasyconymi barwami, które idealnie pasują do letnich kreacji i opalonej skóry, dodając pazura nawet najprostszym stylizacjom.

Lato to najlepszy czas na odrobinę szaleństwa. Neonowy blask lakierów podkręci siłę Twojej kobiecości i sprawi, że nikt nie przejdzie obok Ciebie obojętnie.

Kolekcja Feel the Vibe dostępna jest w wybranych salonach kosmetycznych oraz na www.orlybeauty.pl. Sięgnij po buteleczki o pojemności 18ml, albo wybierz wersję mini – idealną na wakacyjne podróże.

Więcej informacji:
Anna Węgrzyn
a.wegrzyn@cappuccino-pr.pl
tel. 12 266 1001

Monika Toporowska
m.toporowska@cappuccino-pr.pl
tel. kom.: 785 722 720

PODOBNE ARTYKUŁY
SOCIAL
NAJNOWSZE
skóra wrażliwa

  komentarze 5
PRACA
COSMOTEST - recenzje kosmetyków