Na andrzejki i nie tylko – tylko wyrazisty makijaż

    komentarze 0   czytano 102

Marka Nouveau Lashes inspiruje nowymi pomysłami na przedłużenie, pogrubienie i kuszące podkręcenie rzęs. Jesienna kolekcja Lash Book Nouveau Lashes czerpie swój wyrazisty charakter z najmodniejszych światowych stylizacji. Spojrzenie na pierwszym planie i mocno podkreślone usta w największym stopniu kształtują nadchodzące trendy.


Warto pozwolić sobie na dużą dozę kreatywności – stylizacja rzęs umożliwia łatwe eksperymentowanie z wizerunkiem i wyrażenie swoich emocji. Wystarczy wybrać odpowiedni kolor przy aplikacji, którym można podkreślić swoją osobowość. Podczas zabiegu rzęsy w wybranym odcieniu komponowane są z tymi o klasycznie czarnej barwie – dzięki temu efekt jest całkowicie naturalny. Kolor pojawia się jako delikatny refleks świetlny nadający rzęsom wielowymiarowości i bardziej tajemniczego charakteru. W kompozycji Nouveau Lashes znajdziesz rzęsy we wszystkich odcieniach tęczy – najnowszy trend to dopasowanie ich do koloru tęczówki.

Na specjalne okazje swoją stylizację koniecznie uzupełnij o długie, kolorowe rzęsy, które przyciągać uwagę będą nie tylko niezwykłymi barwami, ale także trendy dodatkami takimi jak kolorowe piórka. Dzięki uzupełnieniu standardowego przedłużania rzęs aplikacją pojedynczych kępek w najmodniejszych w tym sezonie kolorach zieleni, czerwieni i fioletu twoje spojrzenie nabierze magicznego charakteru. Jeśli chcesz wyglądać naprawdę wyjątkowo i glamour, koniecznie skorzystaj z uzupełniania rzęs przy zewnętrznym kąciku oka różnobarwnymi piórkami.

Do tak bogatej oprawy oczu pasują już tylko supermodne usta z efektem 3D – wykorzystaj w tym celu konturówkę oraz dwa odcienie szminki.

Materiały prasowe BIAR Beauty Group

Cappuccino Public Relations cappuccino@cappuccino-pr.pl 12 266 1001

PODOBNE ARTYKUŁY
SOCIAL
NAJNOWSZE
skóra wrażliwa

  komentarze 5
PRACA
COSMOTEST - recenzje kosmetyków