GOSH – Profesjonalny System Brązujący

    komentarze 1   czytano 679

gosh

Marka GOSH wprowadziła do swojej oferty serię kosmetyków PROFESJONALNY SYSTEM BRĄZUJĄCY. W skład linii wchodzą kosmetyki do pielęgnacji twarzy i ciała: błyskawiczne żele brązujące (jasny lub średni – w zależności od karnacji), balsam samoopalający, brązujący puder/róż oraz rękawica ścierająca, która umożliwia równomierne rozprowadzenie żeli opalających, a także pomaga w zmyciu produktu ze skóry. Kosmetyki z linii PROFESJONALNY SYSTEM BRĄZUJĄCY pozwalają uzyskać równomiernie opaloną skórę, bez konieczności opalania.


GOSH INSTANT TAN GEL – BŁYSKAWICZNIE BRĄZUJĄCY ŻEL

GOSH INSTANT TAN GEL

Błyskawicznie nadaje skórze naturalnie wyglądającą opaleniznę, którą można zmyć wodą i mydłem. Łatwo się nakłada i szybko wchłania, pozostawiając na skórze równomierny kolor. Nie lepi się i nie pozostawia smug. Zawiera ekstrakt z buraka cukrowego, skrobi kukurydzianej, witaminę A oraz kwas linolowy, które zapewniają skórze optymalną ochronę przed wolnymi rodnikami. Błyskawiczny Żel Brązujący GOSH zawiera również organiczną wilczą jagodę, która wywołuje dobre samopoczucie, zwiększa energię, witalność i siłę oraz chroni skórę przed przedwczesnym starzeniem. Nie zawiera kwasów DHA. Nadaje się do skóry twarzy i ciała. Dostępny w dwóch odcieniach Jasny /Light oraz Średni/Medium.

GOSH SELF TAN LOTION – BALSAM SAMOOPALAJĄCY

GOSH SELF TAN LOTION

Nadaje skórze naturalny wygląd a jednocześnie nawilża. Zawiera ekstrakt z buraka cukrowego i skrobi kukurydzianej, witaminę A oraz kwas linolowy, które zapewniają skórze optymalną ochronę przed wolnymi rodnikami i stresem. Balsam zawiera także organiczna wilczą jagodę oraz kwas DHA, który współdziała z kwasowością naszej skóry, aby uzyskać naturalnie wyglądający kolor. Idealny do twarzy i ciała.

GOSH BRONZING SCHIMMER POWDER – BRĄZUJĄCY PUDER/RÓŻ

GOSH BRONZING SCHIMMER POWDER GOSH BRONZING SCHIMMER POWDER

To połyskujący puder brązujący w kombinacji pięciu różnych odcieni brązów i beży. Naniesiony na skórę puder brązujący nadaje jej efekt muśniętej słońcem. Można nim zaznaczyć kości policzkowe, ramiona, szyję oraz dekolt. Dostępny w dwóch kolorach: 001 brązowy i 002 różowy.

Źródło: gosh.pl

PODOBNE ARTYKUŁY
SOCIAL
NAJNOWSZE
skóra wrażliwa

  komentarze 5
PRACA
COSMOTEST - recenzje kosmetyków