Crystal Body Dezodorant – Naturalna ochrona

    komentarze 0   czytano 148

CE SPRAY GROUPSHOT 1Crystal Body Dezodorant™ to w 100% naturalny dezodorant z soli mineralnych (kryształ soli wulkanicznej) amerykańskiego producenta.

Działa bakteriobójczo, dzięki czemu zapobiega powstawaniu nieprzyjemnego zapachu. Nie klei się, nie brudzi ubrań, wysycha natychmiast i nie pozostawia białych śladów na skórze. Idealny dla całej rodziny.

Większość tradycyjnych dezodorantów maskuje zapach potu dzięki zawartych w nich składnikach zapachowych, zawierają ściągający pory alkohol lub sole aluminium (aluminium chlorochydrate/aluminium zirconium), które całkowicie zatykają pory skóry.


Związki te wnikają w pory, blokują je i redukują wydzielanie potu. W istocie hamują one naturalne wydalanie toksyn z organizmu.

CE SPRAY GROUPSHOT 1

Crystal Body Dezodorant™ działa tylko na powierzchni skóry i jest hypoalergiczny. Nie zawiera dodatków zapachowych, parabenów, nie plami ubrań, nie niszczy nawet najbardziej delikatnych tkanin (takich jak jedwab). Nie pozostawia białych śladów na skórze, czy odzieży. Jest bardzo wydajny: 40g wystarcza na 1 rok. Kosmetyk ekologiczny i łatwy w użyciu.

Cena : 19.9 zł

PODOBNE ARTYKUŁY
SOCIAL
NAJNOWSZE
skóra wrażliwa

  komentarze 5
PRACA
COSMOTEST - recenzje kosmetyków