Cerri – Celluwell Sonic – Bezinwazyjna liposukcja

    komentarze 1   czytano 428

Innowacyjne urządzenie wykorzystujące ultradźwięki niskiej częstotliwości do selektywnego rozbijania i usuwania tkanki tłuszczowej.

W urządzeniu wykorzystano zjawisko polegające na wywołaniu energii mechanicznej w wyniku przepływu ultradźwięków wywołujących falę, która wpływa na zmiany ciśnienia wewnątrz tkanek. W czasie tej dekompresji, w płynie wytwarza się ciśnienie ujemne generujące mikroskopijne bąbelki, które powiększając się implodują, wytwarzając energię mechaniczną do selektywnego niszczenia wyłącznie komórek tłuszczowych.


Podczas zastosowania ultradźwięków niskiej częstotliwości zachodzi proces degradacji komórek tłuszczowych i uwalniania trójglicerydów. Skuteczność oraz bezpieczność urządzenia poparta jest badaniami. Efekty widoczne są już po pierwszym zabiegu. Po czwartym zabiegu zauważono zredukowanie grubości tkanki tłuszczowej o 10 mm.
Zaleca się wykonanie 4-8 zabiegów, raz w tygodniu.

Kontrolowana liposonikacja zapewnia:
– Redukcję grubości tkanki tłuszczowej
– Zmniejszenie obwodu ciała
– Redukcję skórki pomarańczowej

Zastosowanie urządzenia Celluwell Sonic daje również efekt sonoforezy, co wzmaga efekt w wyniku lepszej penetracji aktywnych substancji zawartych w preparatach antycellulitowych i redukujących tkankę tłuszczową w głąb skóry.

Urządzenie posiada specjalnie opatentowaną technologię kontrolującą emisję ultradźwięków, a tym samym gwarantującą bezpieczeństwo zarówno dla pacjenta, jak i osoby wykonującej zabieg. Zabiegi liposonikacji nie powodują zmian w funkcjach wątroby, nerek, trzuski oraz pracy mięśni.

Źródło: celluwell.pl

PODOBNE ARTYKUŁY
SOCIAL
NAJNOWSZE
skóra wrażliwa

  komentarze 5
PRACA
COSMOTEST - recenzje kosmetyków