Cerri – NEXTWAVE – fotoepilacja i fotoodmładzanie w jednym

    komentarze 1   czytano 135

fotoodmładzanie i fotoepilacja

NEXTWAVE to nowoczesne urządzenie do profesjonalnej fotoepilacji i fotoodmładzania. Jego skuteczność i bezpieczeństwo polega na zastosowaniu specjalnych filtrów, które umożliwiają zmniejszenie mocy, zapewniając tym samym całkowitą ochronę skóry.
Przeznaczony do bezinwazyjnych zabiegów usuwania włosów na twarzy i ciele oraz fotoodmładzania, obkurczania naczynek, zmniejszania rumienia i zabiegów na trądzik.


Fotoepilacja

fotoepilacja

Nextwave jest urządzeniem, które skutecznie usuwa włosy o różnej grubości, wywołując lokalny wzrost temperatury i zniszczenie mieszka włosowego. Wykorzystuje zjawisko selektywnej fototermolizy, część energii jest pochłaniana przez pigment włosa, część dociera do mieszka włosowego, niszcząc w sposób nieodwracalny komórki odpowiedzialne za porost włosów. Ponadto Nextwave jest wysoce efektywny w przypadku różnych kolorów włosów, ma zastosowanie nawet w przypadku włosów jasnych i siwych. Jest bezpieczny i nie wywołuje nadmiernego przegrzania skóry, dzięki czemu nie trzeba stosować dodatkowo żeli chłodzących. Może być wykorzystany do fotoepilacji włosów na twarzy, ciele i w miejscach intymnych. Obszar na jaki oddziałuje głowica na skóra wynosi 10cm2, dzięki czemu zabieg trwa krócej.

Fotoodmładzanie

fotoodmładzanie

Nextwave to znacznie więcej niż skuteczna fotoepilacja, to także fotodmładzanie, polegające na biostymulacji tkanek. Stymuluje włókna kolagenu i elastyny i działa rewitalizująco. Prowadzi do ujędrnienia skóry oraz jej wygładzenia. Poprawia koloryt skóry, działając rozjaśniająco. Dzięki zastosowaniu urządzenia Nextwave skóra staje się elastyczna a zmarszczki mniej widoczne. Zabiegi mogą być wykonywane na twarz, szyję, dłonie oraz inne części ciała.

Obkurczenie naczyń krwionośnych

rozszerzone naczynka

Za pomocą Nextwave można przeprowadzić nieinwazyjne zabiegi poprawiające stan różnych typów cery, w tym naczynkowej i trądzikowej. Zabiegi na naczynka są efektywne, gdyż światło emitowane przez aparat oddziaływuje na kolor czerwony. Możliwe jest również obkurczanie naczynek w kolorze niebieskim lub niebiesko-fioletowym, chociaż światło może nie być skuteczne na bardzo jasne odcienie.

Źródło: abacosun.pl

PODOBNE ARTYKUŁY
SOCIAL
NAJNOWSZE
skóra wrażliwa

  komentarze 5
PRACA
COSMOTEST - recenzje kosmetyków