Oxygen Jet Skin Care – oxybrazja pod ciśnieniem

    komentarze 0   czytano 167

oxybrazjaPeeling jest obecnie jednym z najbardziej docenianych zabiegów kosmetycznych – m.in. dzięki natychmiastowemu efektowi gładszej, czystej skóry. Jednak nie tylko – regularny peeling wpływa też na ogólną poprawę kondycji cery, która nabiera zdrowszego kolorytu i wygląda po prostu młodziej. A co jeśli połączymy efektywne złuszczanie z dobroczynną mocą życiodajnego tlenu? Taką technologię zastosowano w najnowszym urządzeniu do oxybrazji pod ciśnieniem – Oxygen Jet Skin Care.

Oxybrazja W 900 jest urządzeniem do zabiegów wodno-tlenowych wykonywanych pod ciśnieniem. Zabieg polega na złuszczaniu martwych komórek naskórka przy pomocy tlenu i roztworu soli fizjologicznej lub roztworu serum.


Oxybrazja usuwa wszelkie zanieczyszczenia ze skóry, stymulując jej regenerację i rewitalizację. Efektem jest doskonale oczyszczona i dotleniona cera, gładsza i delikatniejsza w dotyku. Zabieg oxybrazji jest niezwykle odprężający – strumień tlenu i roztworu wodnego odświeżają skórę, dając uczucie przyjemnego orzeźwienia. Czas trwania zabiegu to ok. 5-10 minut.

Ogromnym atutem oxybrazji pod ciśnieniem jest jej delikatność – zabieg jest polecany zarówno cerom suchym, łuszczącym się, jak i naczyniowym. Usługa jest odpowiednia również dla posiadaczy cery wrażliwej lub alergicznej. Oxybrazja jest skuteczna w przypadku problemów z trądzikiem, przebarwieniami, bliznami i niedoskonałościami. Urządzenie umożliwia połączenie zabiegu złuszczania z działaniem regeneracyjnym, dzięki czemu daje wspaniałe rezultaty w pielęgnacji cer dojrzałych i skłonnych do zmarszczek.

oxybrazja

Jet Skin Care – rewitalizujący koktajl dla skóry:
• Oxybrazję możemy stosować na twarz, szyję, dekolt, dłonie oraz plecy. Wykorzystuje się ją również w zabiegach na skórę głowy – m.in. w przypadku łupieżu i wypadania włosów. Zabieg stymuluje mieszki włosowe, a masaż strumieniem wody pobudza cyrkulację.
• Precyzję i skuteczność urządzenia zapewnia unikalna technologia. Szybkość strumienia powietrza w W 900 to >250 m/s, maksymalne ciśnienie wynosi 0.8 MPa, zaś ciśnienie robocze przy ciągłej pracy to 0.4 MPa. Przekłada się to na rewelacyjne wyniki oxybrazji.
• Urządzenie jest wyposażone w 4 butle, które można napełnić solą fizjologiczną lub roztworem serum i wody. Umożliwia to połączenie intensywnego peelingu pod ciśnieniem z działaniem regeneracyjnym.
• W trakcie usługi możemy zafundować cerze klientki dodatkową pielęgnację odmładzającą lub łagodzącą – taki „koktajl” skóra otrzymuje podczas zabiegu wraz z cząstkami wody. W zależności od efektu, jaki chcemy uzyskać można zastosować np. roztwór wody z witaminą C, azulenem lub kwasem hialuronowym.

Oxybrazja – szansa dla Twojego gabinetu:
• Zabieg można wykonywać przez cały rok, także latem. Jest to zatem doskonała propozycja dla gabinetów szukających sposobu na uzupełnienie oferty o nową, niesezonową usługę.
• Oxybrazja jest doskonałym wstępem do innych usług – bezpośrednio po niej można wmasować ampułkę, zastosować maskę lub przeprowadzić zabieg liftingujący na aparatach kosmetycznych, intensyfikując tym samym jego skuteczność.
• Technologia ta jest niezwykle wszechstronna i oferuje nie tylko skuteczny peeling o działaniu nawilżającym, ale również rodzaj tlenowej mezoterapii, poszerzający zakres możliwości urządzenia o działanie odżywcze i rewitalizujące.
• Delikatna i skuteczna oxybrazja to okazja na rozbudowanie oferty kierowanej m.in. do osób z cerą wrażliwą i alergików, których skóra wymaga szczególnej troski.
• Zaletą urządzenia są niskie koszty eksploatacji, które w połączeniu z seryjnością tej niesezonowej usługi zapewniają szybki zwrot inwestycji oraz możliwość wykonywania zabiegów przez cały rok.

ABACOSUN SP.J.
Tel. 058 664 64 51
abaco@abacosun.com.pl
http://abacosun.pl/

PODOBNE ARTYKUŁY
SOCIAL
NAJNOWSZE
skóra wrażliwa

  komentarze 5
PRACA
COSMOTEST - recenzje kosmetyków