Mikrodermabrazja diamentowa, lifting i światłoterapia L.E.D w nowatorskim urządzeniu – BHS 102

    komentarze 0   czytano 122

BHS 102 to innowacyjne urządzenie opracowane przez BODY HEALTH®. BHS 102 łączy zabieg mikrodermabrazji z zabiegiem terapii próżniowej – DERMO HEALTH® i światłem L.E.D – DERMOLEDS®, który poprawia mikrokrążenie. Każdą z terapii można stosować oddzielnie lub łączyć w celu uzyskania lepszych efektów.


Mikrodermabrazja diamentowa bezboleśnie usuwa zewnętrzne warstwy skóry. Sprawdza się w leczeniu blizn potrądzikowych, wyprysków, wygładza zmarszczki. Przyśpiesza fizjologiczny proces odnowy skóry. Dzięki połączeniu DERMO HEALTH® i zabiegu MIKRODERMABRAZJI, otrzymujemy rezultaty znacznie lepsze niż w przypadku każdej z tych terapii osobno.

Zabieg DERMO HEALTH® w obrębie twarzy pobudza krążenie, sprzyja nawilżeniu a także dostarcza więcej składników odżywczych. Terapia próżniowa Dermo Health unosi bruzdy zmarszczkowe i niweluje skurcze mięśni. Ponadto zabieg rozjaśnia cerę dzięki usuwaniu martwych komórek naskórka oraz wspomaga drenaż po chirurgicznym zabiegu liftingu. Zastosowany wraz z ultradźwiękami pomaga usunąć zwłóknienia. Zabieg Dermo Health na ciało to efektywne rozwiązanie do walki z cellulitem i miejscową otyłością. Jednocześnie modeluje ciało i zmniejsza jego objętość. Drenaż limfatyczny mobilizuje tkanki skóry i stymuluje mikrokrążenie, odprowadza płyny nagromadzone w obszarach poddanych zabiegowi.

Diody DERMOLEDS® aktywują receptory komórkowe. W ten sposób komórki zwiększają produkcję kolagenu i elastyny. DERMOLEDS poprawia elastyczność i witalność skóry, stymuluje krążenie krwi i wspomaga metabolizm komórkowy. Doskonałe rezultaty przynosi połączenie DERMO HEALTH® i DERMOLEDS®.

Źródło: bodyhealth.p

PODOBNE ARTYKUŁY
SOCIAL
NAJNOWSZE
skóra wrażliwa

  komentarze 5
PRACA
COSMOTEST - recenzje kosmetyków