Koncentraty aktywne w ampułkach

    komentarze 0   czytano 206

Ampułki to efektywne preparaty zabiegowe do pielęgnacji skóry twarzy i ciała. Działają niezwykle szybko, radząc sobie z konkretnym wskazaniem.


To innowacyjne receptury zamknięte w niewielkich fiolkach z starannie wyselekcjowanymi składnikami aktywnymi. Odpowiednio dobrane koktajle zawierają wyszukane substancje aktywne o maksymalnej tolerancji i doskonałej skuteczności. Koncentraty zawarte w ampułkach dostarczają skórze substancji aktywnych o wysokich stężeniach przy jednoczesnym rzadkim występowaniu koncentratów lub zminimalizowaniu ich ilości.

Rozpuszczalne w wodzie lekkie konsystencje działają na skórę szybko i skutecznie. Poprawa stanu skóry widoczna jest już po pierwszej aplikacji. Optymalnie nawilżają naskórek a najwyższej jakości składniki aktywne z łatwością penetrują w głąb oczyszczonej skóry. Kanałami gruczołów potowych wnikają do głębszych jej warstw.
Mają silne działanie odmładzające, nawilżające, rewitalizujące, łagodzące, odżywiające i regenerujące skórę. Niektóre z ampułek mogą zwalczać przebarwienia lub działać liftingująco.

Stosowanie
Stosuje się je, gdy skóra wymaga szczególnie intensywnej i szybko działającej pielęgnacji.
Ze względu na silne działanie, ampułki mogą stosować jedynie kosmetolodzy, kosmetyczki bądź dermatolodzy. Za pomocą ultradźwięków, masażu lub jonoforezy wprowadza się substancje aktywne z ampułek miejscowo lub na większych powierzchniach ciała.

Koncentraty o łagodniejszym działaniu dostępne są w drogeriach. Takie ampułki przeznaczone są do kuracji domowych.

Zazwyczaj ampułki nie zawierają konserwantów, dlatego po otwarciu należy zużyć natychmiast całą zawartość fiolki.

Przed aplikacją najkorzystniej jest wykonać peeling, by składniki aktywne łatwiej się wchłaniały przez skórę. Należy zachować ostrożność przy wrażliwej, alergicznej i podrażnionej skórze.

Składniki aktywne w ampułkach
Ampułki zawierają najwyższej jakości czyste składniki aktywne m.in. witaminy A, E, C, wysokowartościowe oleje roślinne, sacharydy, ekstrakty roślinne, wyciąg z drożdży, kwas hialuronowy, koenzym Q10, retinol, ekstrakt z borowiny, proteiny, minerały, pierwiastki śladowe.

Działanie
• Intensywne nawilżanie
• Rewitalizacja
• Przywracanie jędrności
• Wygładzanie zmarszczek
• Likwidowanie problemów skór tłustych
• Zwalczanie przebarwień
• Dotlenienie skóry

VN:F [1.9.22_1171]
Rating: 9.4/10 (8 votes cast)
Koncentraty aktywne w ampułkach, 9.4 out of 10 based on 8 ratings

PODOBNE ARTYKUŁY
SOCIAL
NAJNOWSZE
skóra wrażliwa

  komentarze 5
PRACA
COSMOTEST - recenzje kosmetyków