SALON WIOSNA PRO EXPERT, 21-22 luty 2015

    komentarze 0   czytano 0

Salon Pro Expert to przełomowe targi branży kosmetycznej organizowane dwa razy do roku w Warszawie. To zróżnicowana i unikatowa oferta wystawiennicza uwzględniająca wielowarstwowość branży kosmetycznej.
Targi Salon Wiosna Pro Expert, odbędą się 21-22 lutego 2015 r. w Warszawskim centrum Expo XXI.


Mocne punkty Salon Wiosna 2015 Pro Expert

1. Prawdziwe umiejętności

Wykłady dla setek osób? To nie dla Was. Zamiast słuchać pobieżnych i krótkich wykładów, warto poświęcić swój czas na zdobywanie realnych umiejętności potwierdzonych profesjonalnymi certyfikatami. Wszystkie prelekcje, na które otrzymacie dostęp, będą się odbywały w niewielkich grupach z możliwością aktywnego uczestnictwa.

2. Lepsza organizacja

Wielofunkcyjne identyfikatory, wyraźnie oznakowane sektory, mapa zakupów – to tylko niektóre elementy, z których jesteśmy dumni. Dzięki nowoczesnej i sprawnej organizacji wykorzystacie efektywnie każdą minutę spędzoną na Salonie Wiosna 2015 Pro Expert.

3. Festiwal filmów kosmetycznych

Zapewne nieraz, w celu przypomnienia lub zapoznania się z nowym zabiegiem, przeglądaliście znane serwisy oferujące dostęp do nagrań wideo. Negatywną stroną tego typu nagrań jest brak dokładnych danych odnośnie procedury kosmetycznej. Dlatego jako pierwsi wprowadzimy możliwość obejrzenia profesjonalnych filmów dotyczących zabiegów z zakresu kosmetologii leczniczej i pielęgnacyjnej.

4. Platforma szkoleniowa i szkolenia certyfikowane

W porozumieniu z naszym Partnerem – Akademią Kosmetologii, Salon Wiosna Pro Expert z myślą o Was utworzy kameralne, odpowiednio przystosowane wnętrza do aktywnego udziału w praktycznych, najwyższej klasy szkoleniach w wyjątkowych cenach. Po ukończeniu każdego szkolenia uczestnicy otrzymają międzynarodowy certyfikat Akademii Kosmetologii. Rezerwacja miejsca na szkoleniu jest możliwa on-line poprzez platformę rezerwacyjną.

5. Tylko profesjonalne firmy branży kosmetycznej

Przede wszystkim selekcja. Salon Wiosna Pro Expert odwiedzą tylko i wyłącznie firmy związane z profesjonalną branżą kosmetyczną.

Miejsce:
Warszawskie Centrum EXPO XXI
HALA 1, ul. Prądzyńskiego 12/14
WARSZAWA

Godziny otwarcia: sobota – 10:00-18:00, niedziela – 10:00-17:00
Ceny biletów: targi – 30 zł, targi + kongres – 70 zł

Więcej informacji znajdziecie na: www.salon-wiosna.pl

PODOBNE ARTYKUŁY
SOCIAL
NAJNOWSZE
skóra wrażliwa

  komentarze 5
PRACA
COSMOTEST - recenzje kosmetyków