IV Targi Kosmetyczno-Fryzjerskie DNI URODY I SPA, 25-26 kwietnia 2015

    komentarze 0   czytano 0

W dniach 25-26 kwietnia 2015 r. już po raz czwarty odbędą się Targi Kosmetyczno – Fryzjerskie DNI URODY I SPA. We wrocławskiej Hali Stulecia na odwiedzających będą czekały stoiska wiodących firm z branż kosmetycznej i fryzjerskiej, specjalistyczne wykłady i warsztaty, a także szereg konkursów i atrakcji na scenie.


Targi Dni Urody i Spa w 2015 roku są kontynuacją dotychczasowych trzech edycji tej imprezy we Wrocławiu. Tak jak poprzednio do zaprezentowania swojej oferty zaproszone zostały firmy związane z kosmetyką i kosmetologią, medycyną estetyczną, podologią, dermatologią i dietetyką, producenci i dystrybutorzy wyposażenia oraz sprzętu do salonów kosmetycznych, solariów, ośrodków SPA, fizjoterapii i rehabilitacji, centrów fitness a także przedstawiciele sektora edukacji w kosmetyce.

IV Targi Kosmetyczno-Fryzjerskie we Wrocławiu mają też rozwijać szczególnie część związaną z fryzjerstwem, dlatego udział jako wystawcy mogą wziąć także przedstawicie tej branży: specjaliści i mistrzowie prezentujący nowoczesne techniki fryzjerskie, firmy oferujące kosmetyki dla profesjonalistów fryzjerstwa, sprzęt i akcesoria, branżowe nowości a także media, portale oraz ośrodki edukacyjne.

Dla praktyków poszukujących dodatkowej wiedzy z zakresu kosmetologii i fryzjerstwa przeprowadzone zostaną specjalistyczne wykłady w ramach IV Konferencji Dni Urody i Spa oraz III Kongresu Makijażu organizowanego we współpracy z Europejską Akademią Estetyki Artystycznej Jolanty Wagner.

Profesjonaliści i uczniowie będą mogli wziąć udział w III Polskich Mistrzostwach Makijażu Nastolatek oraz w III edycji konkursu Szkoła Mistrzów Dni Urody i Spa w kategoriach kosmetyka i fryzjerstwo.

Odwiedzający Targi skorzystają z atrakcyjnej oferty naszych wystawców, poznają najnowsze trendy i produkty, obejrzą pokazy specjalistów czy spróbują swoich sił w konkursach.

Trzecia edycja Dni Urody i Spa w 2014 roku zgromadziła ponad 75 wystawców, w całe przedsięwzięcie było zaangażowane około 150 firm, a targi odwiedziło przeszło 6 tysięcy osób.

Aktualne informacje o IV Targach Kosmetyczno-Fryzjerskich Dni Urody i Spa na stronie
www.wigor-targi.com oraz na profilu Facebook Targów www.facebook.com/Dniurodyispa

PODOBNE ARTYKUŁY
SOCIAL
NAJNOWSZE
skóra wrażliwa

  komentarze 5
PRACA
COSMOTEST - recenzje kosmetyków