Peeling kawitacyjny Abacosun w wersji mobilnej

    komentarze 0   czytano 538

Marka Abacosun powiększa swoją ofertę mobilnych urządzeń kosmetycznych. Jedną z nowości jest aparat do peelingu kawitacyjnego, sonoforezy i mikromasażu ultradźwiękami.


Peeling kawitacyjny znajduje się z całą pewnością w czołówce najpopularniejszych usług świadczonych w salonach kosmetycznych. To zupełnie zrozumiałe – metoda ta jest delikatna dla skóry i daje wspaniałe rezultaty pielęgnacyjne. Urządzenie Abacosun to połączenie miniaturyzacji i funkcjonalności z jednoczesnym utrzymaniem wysokiej częstotliwości (28kHz), która umożliwia wykonywanie skutecznych i profesjonalnych zabiegów. Aparat jest polecany do stosowania przez kosmetyczki oraz do użytku domowego. Stanowi rewelacyjny sposób na poszerzenie oferty mobilnego gabinetu kosmetycznego, jak również salonu stacjonarnego, który daje klientkom możliwość zamówienia usługi do domu. Dzięki wbudowanej baterii aparat można stosować bezprzewodowo. Urządzenie posiada ergonomiczną rączkę, jego atutem jest też niska waga (jedyne 110g) – wpływa to na zwiększenie komfortu użytkownika.

Zabieg poleca się wykonywać na okolice twarzy, szyi i dekoltu, jak również na dłonie. Działanie peelingu kawitacyjnego to m.in.:
 oczyszczanie skóry, złuszczanie martwych komórek naskórka,
 stymulacja cyrkulacji, poprawa kolorytu i odżywienie skóry,
 polepszenie elastyczności i wygładzenie,
 głębokie nawilżenie dzięki reakcji sonoforezy.

Zabieg ułatwia wprowadzanie preparatów w głąb skóry (sonoforeza), wspomaga wybielanie plam i przebarwień, wzmacnia przemianę wewnątrzkomórkową. Istotną zaletą jest również polepszenie penetracji stosowanych po zabiegu kosmetyków.

Mobilny peeling kawitacyjny Abacosun to możliwość pracy w 4 trybach (peeling kawitacyjny oraz mikromasaż/sonoforeza o dwóch poziomach intensywności). Urządzenie posiada wbudowaną baterię przeznaczoną do ładowania, zostało wyposażone we wskaźnik poziomu naładowania baterii. W zestawie jest ładowarka i nakładka ochronna na płytkę.

www.abacosun.pl

PODOBNE ARTYKUŁY
SOCIAL
NAJNOWSZE
skóra wrażliwa

  komentarze 5
PRACA
COSMOTEST - recenzje kosmetyków