Kolagen pochodzenia rybiego w pielęgnacji skóry

    komentarze 6   czytano 154

Skóra stanowi naturalną ochronę człowieka. Prawidłowe jej funkcjonowanie wzmacnia nasz organizm oraz wpływa na jego harmonijny rozwój. Odpowiedzialna jest za produkcję wielu składników w tym kolagenu będącym głównym składnikiem skóry właściwej, człowieka bo aż do 75% masy.


Kolagen to białko odpowiedzialne za utrzymanie i budowę struktur tkanek i nie tylko. Podstawową funkcją włókien kolagenowych jest podtrzymywanie mięśni i tkanek, nadając im odporność mechaniczną. Starzejące się włókna tracą swoją elastyczność i sprężystość, co przyczynia się do powstawania zmarszczek. Skóra traci swoją gęstość i nawilżenie, i jeśli nie zadziałamy zewnętrznie już nigdy nie powróci do dobrej kondycji. Aby powstrzymać ten proces potrzebna jest właściwa pielęgnacja oraz odżywienie skóry.

Kolagen pochodzenia rybiego jest doskonałym sposobem na młody i zdrowy wygląd. Jest białkiem nietoksycznym, niealergizującym i zgodnym z naszymi polimerami. Potrafi aktywować szlaki komórkowe odpowiedzialne za utrzymanie skóry w dobrej kondycji. Stymuluje nasz kolagen skórny do regeneracji, dzięki czemu nowo powstałe włókna kolagenowe są mocniejsze i zdrowsze. Silne właściwości zatrzymujące wodę gwarantują skórze odpowiedni poziom nawilżenia.

Collagen jako produkt naturalny stanowi podstawę do tworzenia wielu luksusowych kosmetyków. Firma Laudine jest dostawcą collagenu dla znanych światowych marek jak również producentem własnej linii kosmetyków, z grupy collagen. Skuteczność produkowanego collagenu poparta jest badaniami niezależnych instytutów badawczych (wszystkie badania zostały wykonane w renomowanym Laboratorium ITA-TEST w Warszawie) oraz opiniami klientów. Celem firmy Laudine jest tworzenie kosmetyków harmonizujących z naszym ciałem. Wszystkie składniki wzmacniają naturalne mechanizmy obronne skóry, jak również pomagają w regeneracji uszkodzonych komórek. Dla firmy Laudine ważne jest bezpieczeństwo i zadowolenie Klientów, dlatego też surowce są starannie dobierane oraz dokładnie sprawdzany jest ich wpływ na skórę, bo tylko najlepsze produkty zagwarantują nam jakość, na którą czekamy.

Kosmetyki firmy Laudine opracowywane są przez ekspertów, posiadających wieloletnie doświadczenie przy produkcji kolagenu. Każdy surowiec dobierany jest z dużą starannością, aby wzmocnić efekt pielęgnacyjny, nie zaburzając przy tym prawidłowej konformacji kolagenu. Nie zawiera barwników, konserwantów ani sztucznych zapachów.

Wystarczy kilkanaście dni stosowania produktów, aby przekonać się o ich niezwykłych właściwościach.

Ogólna ocena własności użytkowych preparatu linii “COLLAGEN” przeprowadzona na wybranej grupie kobiet wykazała bardzo wyraźne lub wyraźne:

– zwiększenie nawilżenia 53%
– wygładzenia skóry 74%
– zmiękczenia skóry 68%
– poprawienie napięcia skóry 74%
– ujędrnienie skóry 79%
– zmniejszenie długości i głębokości zmarszczek 41%

W ofercie marki Laudine znajdziemy kosmetyki do pielęgnacji skóry twarzy, ciała, włosów i paznokci, zarówno kobiet, jak i mężczyzn.

laudine

W celu odpowiedniej aplikacji najlepiej nakładać preparat cienką warstwą na lekko zwilżoną skórą (od razu po myciu) i wmasować aż do całkowitego wchłonięcia. Ilość aplikowanego żelu na skórę oraz częstotliwość stosowania jest bardzo indywidualna. Jeśli w miejscu aplikacji następuje łuszczenie preparatu to należy zmniejszyć ilość aplikowanego żelu lub zmniejszyć częstość aplikacji (skóra w dobrej kondycji potrzebuje mniejsze ilości żelu kolagenowego).

Więcej informacji na temat produktów na: laudine.pl

PODOBNE ARTYKUŁY
SOCIAL
NAJNOWSZE
skóra wrażliwa

  komentarze 5
PRACA
COSMOTEST - recenzje kosmetyków