Astaksantyna – najsilniejszy antyoksydant w kosmetykach PROASTIQ

    komentarze 1   czytano 0

Zapewne nie raz zastanawiałaś się jak uniknąć nieuchronnym procesów starzenia się skóry, jak zapobiec i zredukować zmarszczki czy przebarwienia, a zarazem sprawić, by skóra była nawilżona, napięta i gładka? To proste! To wszystko możesz mieć dzięki pierwszej polskiej linii dermokosmetyków opartej na naturalnej Astaksantynie.

Czym jest ta substancja? To właśnie dzięki niej łososie mają specyficzną barwę mięsa. To ona sprawia, że te ryby wykazują się ogromną siłą i determinacją podczas wyczerpujących wędrówek w górę rzek, aby dać początek nowemu pokoleniu. Łososie przy tak intensywnym spalaniu dużych ilości energii są narażone na stres oksydacyjny, który niszczy i uszkadza komórki i tkanki. To właśnie astaksantyna jest najsilniejszym znanym nauce naturalnym antyoksydantem, który chroni łososie przed uszkodzeniami oksydacyjnymi.


Stres oksydacyjny jest główną przyczyną procesów starzenia się i spadku kondycji skóry, a stres jaki odczuwasz na codzień, kawa, klimatyzacja, promienie słoneczne pogłębiają te procesy. Astaksantyna hamuje proces starzenia się i przyspiesza odnowę naskórka. Redukuje przebarwienia melaninowe jak i stanowi naturalny filtr przeciwsłoneczny. Działając pod powierzchnią skóry, wpływa na poprawę poziomu jej nawilżenia i elastyczności.

To nie wszystko!  PROASTIQ łączy naturalną ochronną moc astaksantyny z docenianymi i skutecznymi substancjami jak witamina E, retinol czy kwas hialuronowy. Polska marka proponuje dermokosmetyk Dermo-Age Control intensywna ochrona na dzień, który sprawi, że skóra będzie bardziej odporna na negatywne zmiany, stanie się wypoczęta, o zrównoważonym kolorycie i właściwym nawilżeniu, spłyci drobne linie i zmarszczki. Uzupełnieniem tego działania jest Dermo-Age Control Plus krem naprawczy na noc, który poprawi ukrwienie i odżywienie komórek, redukując szarość i zmęczony wygląd cery, umożliwi regenerację nawet głębszych zmarszczek.

Dermokosmetyki posiadają właściwości hipoalergiczne.
2(1)

Produkty są dostępne na stronie – www.proastiq.pl


Każdy z kosmetyków jest przebadany dermatologicznie i wytwarzany zgodnie restrykcyjnymi standardami GMP dla przemysłu kosmetycznego.

PODOBNE ARTYKUŁY
SOCIAL
NAJNOWSZE
skóra wrażliwa

  komentarze 5
PRACA
COSMOTEST - recenzje kosmetyków