Original Source, czyli wegańska marka żeli pod prysznic

    komentarze 0   czytano 0

Każdy wie, że żele pod prysznic Original Source zapewniają nierutynowe i intensywne doznania pod prysznicem, ale być może nie wszyscy wiedzą, że…produkty tej naturalnie pachnącej marki są wegańskie.


Wszystkie butelki żelu, aż po sam korek są wypełnione soczystymi owocami, dzięki czemu kąpiel jest przyjemnie pachnąca.

Original-Source

Produkty Original Source mają dodatek naturalnych ekstraktów i posiadają certyfikat The Vegan Society –
brytyjskiej organizacji charytatywnej promującej weganizm. Oznacza to, że mikstura zawarta w opakowaniu żelu pod prysznic nie jest testowana na zwierzętach i nie zawiera składników pochodzenia zwierzęcego. Te
wegańskie żele pod prysznic zostały stworzone do codziennej walki z rutyną.

Przyjemnie pachnące i kolorowe formulacje, ukryte w designerskich opakowaniach w powstają przy użyciu olejków eterycznych i naturalnych ekstraktów. Puste butelki nadają się do recyklingu lub do powtórnego przetworzenia. Wszelka inwencja twórcza w tej materii jest mile widziana. A wszystko po to, by nudzie i rytunie powiedzieć stanowcze NIE, nie tylko w łazience!

Original-Source-Rasberry&Vanilla

1 października obchodzony jest w Polsce Światowy Dzień Wegan. Z tej okazji Original Source świętuje. Jak? Oczywiście nierutynowo! 27 września na terenie Parku Fosa i Stoków warszawskiej Cytadeli, odbędzie się I Bieg Wegański.Original Source ma przyjemność być partnerem tej imprezy. To jednak nie wszystko. Pierwsze 82 osoby, które wbiegną na metę otrzymają w nagrodę żel pod prysznic Original Source Rasberry&Vanilla. Powód? Dorodne maliny, których użyto do produkcji tego soczystego wariantu dojrzewały w brytyjskim słońcu aż 82 dni, by na koniec zamknąć je szczelnie w designerskiej butelce. To wyjątkowo smakowite połączenie malin i aromatycznej wanilii dostarczy nierutynowych doznań od prysznicem, a skórę pozostawi gładką i pachnącą.

Pojemność: 250 ml, cena: 8,99 zł.

PODOBNE ARTYKUŁY
SOCIAL
NAJNOWSZE
skóra wrażliwa

  komentarze 5
PRACA
COSMOTEST - recenzje kosmetyków