OPI – kolekcja lakierów Szwajcaria

    komentarze 0   czytano 28

opiTo bogata kolekcja 12 nowych odcieni lakierów zainspirowanych barwami Szwajcarii.

Świat szwajcarskich Alp, to szczyty wznoszące się do nieba, lodowce i skały wzbudzające respekt, górskie potoki i wodospady spadające w doliny. Kolorowe kwiaty pokrywające alpejskie łąki. Krystalicznie czysta woda i plaże zachęcają do kąpieli. Żaglówki i statki parowe znaczą ślady na gładkiej tafli jezior.


Po drugiej stronie Alp można poczuć włoski styl życia, uliczne kawiarenki, śmiech, głośne rozmowy i radość. Palmy na czystych plażach, promenady, romantyczne kościoły, pokryte kamieniami domy i nowoczesna architektura (źródło: mojaszwajcaria.pl).

Możemy wyobrazić sobie paletę towarzyszących temu kolorów. Zimne odcienie granatu, zieleni i srebra komponują się z klimatem Alp szwajcarskich, a ciepłe czerwienie, ogniste bordo i złoto, to kolorystyka południa.

I taka właśnie jest kolekcja „Swiss by OPI” jesień/zima 2010/11. Bądź nowoczesna i klasyczna za razem. Jeśli masz ochotę, zaszalej z odważnymi kolorami od OPI. Ubierz paznokcie w lakier koloru tafli jeziora lub klasyczną czerwień. Bądź luksusowa i bądź neutralna, jak sobie życzysz! Od tego sezonu dystyngowane odcienie stają się codziennością, a kolory dnia codziennego, nabierają wieczorowego charakteru.

Cena lakieru: 49 zł

Źródło: opinails.pl

PODOBNE ARTYKUŁY
SOCIAL
NAJNOWSZE
skóra wrażliwa

  komentarze 5
PRACA
COSMOTEST - recenzje kosmetyków