Yosemiko – regeneracyjne płatki pod oczy

    komentarze 1   czytano 148

Yosemiko

Jednym z pierwszych objawów starzenia się skóry są zmarszczki pod oczami. Firma Euroimplant wprowadziła na rynek innowacyjne produkty zawierające aktywne mikropeptydy, które są niezastąpionymi sojusznikami w walce ze zmarszczkami, nadając skórze odpowiednie nawilżenie i jędrność.

Regeneracyjne płatki pod oczy Yosemiko zawierają wyjątkową formę aktywnych mikropeptydów, powstających w wyniku innowacyjnych procesów technologicznych.


Mikropeptydy stymulują procesy regeneracyjne i odnowę biologiczną pobudzając produkcję kolagenu przez fibroblasty.

Aktywna forma mikropeptydów przenika przez naskórek, pobudzając fibroblasty do syntezy kolagenu i innych peptydów. Mikropeptydy przyśpieszają również regenerację oraz różnicowanie się głębszych warstw naskórka oraz skóry właściwej, dzięki czemu skóra jest jędrniejsza i bardziej elastyczna.

Płatki wiążą spore ilości wody, która po aplikacji na skórę intensywnie się wchłania, dając natychmiastowy efekt nawilżenia. Oprócz czystej wody wchłaniany przez skórę płyn zawiera aktywne biologicznie mikropeptydy generowane z cząsteczek kolagenu. Właściwości oraz wielkość cząsteczek hydrofobowych peptydów ulega zmianie podczas procesu technologicznego, co umożliwia im lepszą penetrację w głąb skóry.

Końcowy proces sterylizacji, jakiemu poddawane są regeneracyjne płatki pod oczy Yosemiko warunkuje jego wysoką czystość i trwałość, bez konieczności dodawania konserwantów.

Mechanizm działania płatków na skórę wokół oczu

• Miejscowe wchłanianie wody przez skórę zwiększa przestrzenie międzykomórkowe co umożliwia lepszą penetrację substancji aktywnych w głąb skóry.
• Aktywne mikropeptydy pobudzając receptory na komórkach skóry stymulują syntezę kolagenu oraz innych peptydów. Przyśpieszają także regenerację skóry, co prowadzi do polepszenia jędrności i elastyczności skóry.

Po nałożeniu płatków regeneracyjnych Yosemiko na okolice oczu, synteza kolagenu rozpoczyna się w ciągu kilku godzin i trwa przez kolejne kilka dni. Następne zastosowanie płatków ma na celu systematyczne aktywowanie receptorów na komórkach skóry oraz zwiększenie poziomu nawilżenia skóry.

Wskazania

• po zabiegach chirurgii plastycznej, w dermatologii estetycznej
• po oczyszczeniu mechanicznym (dermabrazji, mikrodermabrazji)
• po solarium lub intensywnej ekspozycji na słońce oraz po innych zabiegach powodujących podrażnienia lub wysuszenie skóry
• w trakcie lub po intensywnej pracy z komputerem
• w przypadku przebywania w pomieszczeniach klimatyzowanych.

Działanie

Płatki regenerują i intensywnie nawilżają skórę, niwelują cienie, optycznie zmniejszają worki pod oczami i odmładzają. Efekt nawilżonej i odmłodzonej skóry widoczny jest już po pierwszej aplikacji.
Regularne używanie płatków pod oczy Yosemiko zmniejsza nawet głębokie zmarszczki pod oczami, poprawia jędrność i kondycję skóry, stymuluje proces odnowy i hamuje procesy przedwczesnego starzenia spowodowane niekorzystnymi warunkami otoczenia (słońce, suche powietrze w pomieszczeniach).

W skład serii regeneracyjnych płatków pod oczy Yosemiko wchodzą

Yosemiko

• Regeneracyjne płatki pod oczy Yosemiko Anti-Aging – kosmetyki do pielęgnacji wrażliwej skóry wokół oczu. Płatki Yosemiko, prócz działania regeneracyjnego i rewitalizującego, wygładzają zmarszczki – nawet do 80% oraz poprawiają napięcie i jędrność skóry u 86% kobiet.
• Regeneracyjne płatki pod oczy Yosemiko Dermo-Cosmetic – przeznaczone do pielęgnacji wrażliwej skóry wokół oczu.
• Regeneracyjne płatki pod oczy Yosemiko Moisturizing – przeznaczone do pielęgnacji wrażliwej skóry wokół oczu. Płatki widocznie regenerują, optycznie zmniejszają worki pod oczami, intensywnie i długotrwale nawilżają.
• Regeneracyjne płatki pod oczy Yosemiko Man – kosmetyki do pielęgnacji wrażliwej skóry wokół oczu u mężczyzn.

Źródło: yosemiko.pl

PODOBNE ARTYKUŁY
SOCIAL
NAJNOWSZE
skóra wrażliwa

  komentarze 5
PRACA
COSMOTEST - recenzje kosmetyków