Weź udział w ogólnopolskim konkursie KOSMETYCZKA ROKU 2014

    komentarze 0   czytano 0

Marka Bielenda Professional już drugi rok z rzędu nagrodzi najlepsze kosmetyczki w naszym kraju. Zdobądź to wyjątkowe wyróżnienie i nagrodę główną samochód Volkswagen Up!

Dlaczego warto wziąć udział w konkursie? „W dziedzinie kosmetycznej nie było do tej pory żadnego profesjonalnego, ogólnopolskiego konkursu. Ten otwiera przed kosmetyczkami ogromną szansę wykazania się umiejętnościami i sprawdzenia swej wiedzy, pozwala umocnić zdobytą pozycję w zawodzie, jest ukoronowaniem efektów dotychczasowej pracy. Udział w Konkursie okazał się dla mnie wielkim prezentem jaki ofiarowało mi życie. Wygrana w tym prestiżowym konkursie rozszerzyła moją zawodową panoramę, ustabilizowała pozycję zawodową, spełniła marzenia.” – mówi laureatka ubiegłorocznej edycji p. Ewa Wasiak.

Jak wziąć udział w konkursie? Wyślij zgłoszenie, wypełnij specjalny test on-line i sprawdź swoją wiedzę z zakresu kosmetologii. Pamiętaj – warto spróbować swoich sił w teście!

Do etapu finałowego zaprosimy 10 najlepszych osób, które osiągną najwyższe wyniki w teście (w przypadku takiej samej ilości punktów decyduje szybkość jego wypełnienia). Finał odbędzie się w Krakowie – podczas dwudniowej rywalizacji sprawdzającej praktyczną wiedzę i umiejętności profesjonalne jury wybierze Kosmetyczkę roku 2014.

I etap konkursu trwa od 1 sierpnia do 30 września 2014 roku.

II etap oraz uroczysta Gala odbędzie się w październiku 2014 r. w Krakowie.

Źródło: www.kosmetyczkaroku.pl

PODOBNE ARTYKUŁY
SOCIAL
NAJNOWSZE
skóra wrażliwa

  komentarze 5
PRACA
COSMOTEST - recenzje kosmetyków