Innowacyjna linia kosmeceutyków STEM JET CELL z roślinnymi komórkami macierzystymi

    komentarze 0   czytano 137

STEM JET CEL

Linia kosmeceutyków STEM JET CELL bazuje na roślinnych komórkach macierzystych ostu morskiego, które przywracają dojrzałej skórze zdolność do samoregeneracji i odnowy komórkowej.
Redukują one niekorzystne działanie wolnych rodników i uszkodzenia w DNA. Efektem stosowania preparatów jest poprawa elastyczności skóry i redukcja zmarszczek.


Kosmeceutyki zostały poddane ocenie DERMATEST® podczas 4-7 tygodni stosowania, która potwierdziła działanie przeciwutleniające i bardzo dobrą tolerancję produktów.
Badania dermatologiczne wykazały redukcję głębokości zmarszczek o 25,33% i zwiększenie elastyczności skóry o 20,17%.

Wykorzystując trzy produkty: SJC FORTE & CREME & MASK, SKIN JET można uzyskać zarówno zabiegi o intensywnym, głębokim działaniu, jak i relaks i odprężenie.

Produkty SJC zawierają skoncentrowane, pełne komórki macierzyste, funkcjonujące jako komórki żywe, stosowane w formie liofilizowanej. Komórki te zawierają pełny genotyp rośliny i niedostępną w przypadku innych komórek, o wiele większą ilość informacji genetycznych. Podczas procesu pozyskiwania komórek macierzystych przebiega ich wnikliwe oczyszczenie oraz nasilenie ich efektywności.

Skuteczność działania kosmeceutyków SJC polega na systemie trensdermalnym oraz pluripotentnym działaniu komórek macierzystych, co wpływa na redukcję zmarszczek, działanie regenerujące, zwiększenie elastyczności: stymulację syntezy kolagenu i elastyny, hydratację wraz z zatrzymywaniem nawilżenia.

Innowacyjne produkty SJC nie zawierają olejów mineralnych, parabenów, silikonu ani glikolu polietylenowego (PEG). Nadają się do zabiegów na: twarz, okolice oczu, szyję, dekolt, dłonie, piersi i górną wargę.

Właściwości komórek macierzystych:

• Działają na poziomie naskórka, skóry właściwej i w warstwie pośredniej
• Przyśpieszają proliferację komórek skóry, co prowadzi do odnowy skóry
• Zawierają lipidy, aminokwasy, polifenole i cukry
• Działają antyoksydacyjnie i przeciwzapalnie
• Stymulują syntezę kolagenu i elastyny oraz pobudzają proteoglikany

Zabiegi z użyciem kosmeceutyków wpływają na znaczną poprawę mikro- i makrostruktury skóry. Kilka minut po zastosowaniu preparatu można odczuć efekt nawilżenia i chłodzenia.
Po 4 tygodniach stosowania można zauważyć wygładzenie i naprężenie skóry, redukcję zmarszczek na twarzy, szyi, wokół oczu i górnej wargi.

Kosmeceutyki przeznaczone są do wykonywania zabiegów zarówno w profesjonalnych gabinetach, jak i systematyczne w domu.

Zastosowanie SJC

Preparaty służą odnowie skóry, zapobiegają procesom starzenia. Mogą być stosowane jako program zabiegów medycznych (Medical Wellness), jako preparat do stosowania okazjonalnego (np. na specjalne okazje). Nadają się do stosowania przed zabiegiem wypełniania zmarszczek zastrzykami i po zabiegu. Najlepsze rezultaty można uzyskać w przypadku skóry wysuszonej, podrażnionej, wiotkiej, atroficznej, z obrzękami i zmarszczkami.

Produktów SJC nie wolno łączyć z preparatami innych marek (zarówno w gabinetach, jak i podczas stosowania produktów w domu). W innym wypadku istnieje ryzyko biologicznego zobojętnienia składników, zwłaszcza komórek macierzystych, lub osłabienia efektów zabiegu.

STEAM JET CELL

STEAM JET CELL FORTE – Produkt bazowy, stosuje się go punktowo lub na całej powierzchni twarzy.

Redukuje zmarszczki i wspomaga odnowę komórkową, poprawia elastyczność i nawilżenie skóry.

KREM STEM JET® CELL – Krem o intensywnym działaniu odmładzającym.

Poprawia owal twarzy, spłyca zmarszczki, nawilża. Zawiera naturalne olejki pielęgnacyjne i inne substancje spowalniające proces starzenie się skóry.
Przeznaczony dla cery wrażliwej, suchej, dojrzałej, wiotkiej. Do stosowania na twarz, szyję, okolice oczu, biust, dekolt i dłonie.

MASKA STEM JET® CELL – Transdermalny lifting biologiczny

Regeneruje skórę, zmniejsza oznaki starzenia się skory, stymuluje syntezę kolagenu. Zapewnia optymalne wygładzenie i ujędrnienie skóry. Maska liftinguje i uelastycznia skórę wokół oczu. Można ją stosować na twarz, szyję, dekolt, okolice oczu, biust, dłonie i górną wargę.

Źródło: supernova.com.pl

VN:F [1.9.22_1171]
Rating: 10.0/10 (5 votes cast)
Innowacyjna linia kosmeceutyków STEM JET CELL z roślinnymi komórkami macierzystymi, 10.0 out of 10 based on 5 ratings

PODOBNE ARTYKUŁY
SOCIAL
NAJNOWSZE
skóra wrażliwa

  komentarze 5
PRACA
COSMOTEST - recenzje kosmetyków