Diamentowa Gala 2014 – święto piękna

    komentarze 0   czytano 0

Olśni i zachwyci. Diamentowa Gala już 19 stycznia swoim blaskiem przyciągnie miłośników pięknych wydarzeń. Monika Richardson, Tomasz Jacyków, Robert Korzeniowski, Joanna Moro poznają Miss Kosmetyczek 2014 – ambasadorkę marki Clarena.

200 gości, 12 finalistek, 1 Miss Kosmetyczek 2014 – najbliższą niedzielę ogłaszamy świętem piękna. W warszawskim hotelu Radisson Blu odbędzie się finał prestiżowego konkursu organizowanego przez firmę Clarena. Poznamy najpiękniejszą i najambitniejszą kosmetyczkę w Polsce. Diamentową Galę uświetnią najważniejsze postaci z branży i świata show-biznesu, m.in. Monika Richardson, Tomasz Jacyków, Piotr Sałata, Robert Korzeniowski, Joanna Moro, Piotr Zelt, Anna Samusionek, Olga Borys, Aleksandra Kisio. Co ich łączy? Świadomość, że „piękno ma znaczenie”, jak głosi motto marki Clarena. Diamentową Galę poprowadzi Tomasz Kammel.

Miss Kosmetyczek to autorski pomysł Patricii Popławskiej, założycielki i właścicielki marki Clarena. Już piąty raz wybierana jest najładniejsza, ale i najbardziej kompetentna kosmetyczka. Z kolei po raz pierwszy formuła konkursu zmieniła się i w tym roku klientki rekomendowały swoje ulubione kosmetyczki. – Ideą plebiscytu jest promowanie wśród Polaków świadomego wyboru profesjonalistek, którym powierzamy swoje piękno. Miss Kosmetyczek zostanie specjalistka, która nie tylko wyróżnia się urodą, ale także kwalifikacjami i zdolnościami. Powinna być prawdziwym diamentem – mówi prezes Clareny.

O tytuł Miss Kosmetyczek 2014 walczą profesjonalistki z całej Polski. Najmłodsza uczestniczka konkursu ma 22 lata – najstarsza – 35 lat. Są wykształcone, mają duże doświadczenie. Pracują w profesjonalnych salonach kosmetycznych, niektóre z nich prowadzą własne gabinety. Stawiają na rozwój. Biorą udział w szkoleniach, targach branżowych. Co charakteryzuje szczęśliwą dwunastkę? Szczególna pasja, którą widać w ich pracy. Za co ją kochają? Jak same mówią, za widoczną radość, którą sprawiają swoim klientkom, za ciągłe wyzwania, poczucie spełnienia, kontakt z ludźmi i możliwość odkrywania piękna.

Miss Kosmetyczek_1

W ubiegłym roku korona Miss Kosmetyczek jak i korona Miss Internautów trafiła do tej samej profesjonalistki, Bożeny Konieczko z Gogolina. Jak będzie w tym roku?
Więcej informacji o konkursie: www.misskosmetyczek.pl

PODOBNE ARTYKUŁY
SOCIAL
NAJNOWSZE
skóra wrażliwa

  komentarze 5
PRACA
COSMOTEST - recenzje kosmetyków