Wzmacnianie paznokci z Activ

    komentarze 0   czytano 249

activŁamiące się i rozdwajające paznokcie to problem większości kobiet. Marka Activ stworzyła preparaty odbudowujące i wzmacniające nawet bardzo zniszczoną płytkę paznokcia. Produkty te przeznaczone są dla kobiet aktywnych, dla których zarówno estetyczny wygląd dłoni, jak i wysoka trwałość paznokci są niezmiernie ważne. 
 
 
 
 


TITANUM – odżywka do paznokci

active odżywka

TITANUM firmy Activ to bezbarwna odżywka do paznokci pozwalająca na szybkie i efektywne odbudowanie nawet najbardziej uszkodzonej płytki paznokciowej. Preparat zawiera niezwykle twardy metal, jakim jest tytan, dzięki czemu wzmacnia płytkę paznokcia, zapobiega rozdwajaniu i łamliwości paznokci.
Odżywka Titanum stanowi idealną bazę pod lakier. Tworzy na płytce paznokcia cienką warstwę, która umożliwia przenikanie pary wodnej i tlenu, dlatego paznokcie są lepiej dotlenione i poprawia się ich kondycja.

Cena: 15 zł

TECTONIC – żel do paznokci z jedwabiem

active żel

Żel zawiera włókna jedwabne dzięki czemu odbudowuje i utwardza płytkę paznokciową. Nawet najcieńsza warstwa żelu optymalnie utwardza płytkę paznokcia, przez co wyglądają naturalne. Żel nadaje paznokciom estetyczny wygląd i bardzo wysoką trwałość.

Cena: 47 zł

Źródło: activeshop.com.pl

VN:F [1.9.22_1171]
Rating: 7.8/10 (5 votes cast)
Wzmacnianie paznokci z Activ, 7.8 out of 10 based on 5 ratings

PODOBNE ARTYKUŁY
SOCIAL
NAJNOWSZE
skóra wrażliwa

  komentarze 5
PRACA
COSMOTEST - recenzje kosmetyków