Nowy makijaż od Make Up Store

    komentarze 0   czytano 88

21 czerwca br w Wine Barze Vinares odbyła się konferencja prasowa Make Up Store, promująca nowy, jesienny look marki pod nazwą „Show Girl”. Inspiracją do powstania najnowszej kolekcji była postać kobiety pięknej, niezależnej, wyjątkowej i błyszczącej w świetle jupiterów – gwiazdy estrady i kabaretu.

Dominującym elementem nowego makijażu są oczy – metaliczne i wyraziste. Make up utrzymany jest w ciemnej gamie kolorystycznej granatów, fioletów i czerni; dodatkowo podkreślony czarną mascarą i sztucznymi rzęsami.


Usta są zwykle w intensywnym kolorze czerwieni lub purpury, ale zdecydowanie odsunięte są na drugi plan. Skóra twarzy matowa, z bardzo delikatnym rozświetleniem.

Na konferencji przedstawiono nowości z oferty jesiennej, m.in. cienie do powiek Microshadow w charakterystycznych, śliwkowo-granatowych odcieniach; eyelinery z brokatem, podkreślające błyszczący, sceniczny look; neutrailizery – poprzez połączenie z podkładem umożliwiające idealne dopasowanie go do indywidualnych potrzeb skóry; kredki do ust; lakiery do paznokci oraz szeroki wybór kosmetyczek o ciekawej formie i kolorystyce. Modele z serii Coin zostały dodatkowo ozdobione mini portretem Miki Liiasa. Na konferencji zaprezentowano również produkty z tzw. złotej serii Anniversary, która powstała z okazji 15-lecia marki – były to: złota paleta cieni do oczu i różów oraz błyszczyki do ust.
Pokazowy makijaż na modelce Kasi wykonała Ewa Gil, wybitna makijażystka największych polskich gwiazd, która została ambasadorką marki Make Up Store.

Jednym z podstawowych założeń marki jest promowanie szeroko pojętej edukacji wizażowej poprzez ścisłą współpracę ze szkołami makijażu i promocję lokalnych talentów make up’u.
Ostatnio do grona fanek Make Up Store dołączyła Kate Middleton, która na swój ślub umalowała się tymi właśnie kosmetykami.

Make Up Store serdecznie zaprasza wszystkich pasjonatów makijażu do naszego sklepu w Promenadzie przy ul. Ostrobramskiej 85, na cykl wakacyjnych tematycznych wieczorków makijażowych, podczas których prowadzona jest bezpłatna nauka makijażu, pokazy i prezentacje nowych produktów. Dodatkowo uczestnicy otrzymują 20% rabat na wszystkie produkty, a osoby, które zainteresują spotkaniem swoich znajomych i przyjaciół dostają prezenty niespodzianki. Na wszystkich miłych gości czeka poczęstunek. Spotkania odbywają się w godz. 19:00 – 21:00.
Najbliższe terminy to:
– 14 lipca – USTA – pokaz makijażu, sposobów pielęgnacji i korygowania kształtu;
– 28 lipca – KREDKI – pokaz pięknego i łatwego wakacyjnego makijażu twarzy;
– 11 sierpnia – PIELĘGNACJA – pokaz makijażu eksponującego wakacyjną opaleniznę oraz kosmetyków do pielęgnacji i nawilżania ciała po kąpielach słonecznych;
– 25 sierpnia – BRWI – pokaz makijażu do biura z wykorzystaniem pudrów mineralnych i sposobów pielęgnacji brwi.

Główny akcent położony jest na oczy – smoky eye w modnych kolorach – ciemny granat,
fiolet i czerń oraz metaliczne lśniące elementy.
Całość dopełniają sztuczne rzęsy i czarna maskara.
Usta wyraźnie podkreślone – czerwone lub purpurowe.

Cienie: 55 zł


eyeliner: 55 zł

lakier: 41 zł


tusz do rzęs: 60 zł


szminka: 49 zł

PODOBNE ARTYKUŁY
SOCIAL
NAJNOWSZE
skóra wrażliwa

  komentarze 5
PRACA
COSMOTEST - recenzje kosmetyków