Leorex Nanotechnologia – Spłyć zmarszczki w 15 minut!

    komentarze 0   czytano 593

leorex

Współczesna kosmetyka długo czekała na tak fascynujące odkrycie – właśnie nadszedł odpowiedni moment, by Polki mogły poznać nowe możliwości w pielęgnacji przeciwzmarszczkowej. Kosmetyki Leorex oparte na działaniu fizycznym nie tylko spłycają zmarszczki: one je wypychają.


Zdumiewająca siła nanocząstek krzemionki

Leorex to nie są zwykłe kosmetyki, jakich setki znajdziemy na sklepowych półkach. Jest to związane z odmiennymi właściwościami tych preparatów, które w sposób fizyczny spłycają zmarszczki. Sekretem skuteczności kosmetyków jest wykorzystanie nanotechnologii do stworzenia unikalnej struktury LEOREX MATRIX. Do jej produkcji wykorzystano bezpieczną krzemionkę amorficzną, która uzyskała pozytywną opinię naukowców i która ma kluczowe znaczenie dla innowacyjności linii. Skuteczność Leorex Matrix została poparta badaniami, a oryginalność produktów chronią międzynarodowe patenty. Unikalna formuła i trójwymiarowa struktura preparatów o działaniu fizycznym zapewniają efekty nieporównywalne do tych, jakie oferują dostępne kosmetyki. Leorex Matrix to nowa era pielęgnacji przeciwzmarszczkowej, w której podniesienie zmarszczek w kwadrans nie jest obietnicą bez pokrycia, a udowodnionym przez specjalistów rezultatem.

Leorex kosmetyki

Fenomen kosmetyków o działaniu fizycznym

Produkty Leorex działają w sposób odmienny od tradycyjnych kosmetyków. Nanocząstki krzemionki nie są po prostu uwalniane do skóry, mają natomiast działanie fizyczne: po nałożeniu na skórę wiążą się z jej powierzchnią na poziomie mikroskopowym i łączą się w sieć, tworząc niewidoczną bazę. W ciągu zaledwie kilku minut ta sieć obkurcza się, podnosząc skórę i wypychając zmarszczki ku górze. Na tym nie kończy się fenomen kosmetyków – Leorex Matrix działa na kilku płaszczyznach, co pozwala nie tylko skutecznie spłycać zmarszczki, ale również usuwać martwe komórki naskórka oraz toksyny i zanieczyszczenia. Preparaty wpływają na pobudzenie naturalnych zdolności organizmu do odnowy skóry. Regularna aplikacja preparatów Leorex Matrix daje sukcesywną poprawę stanu skóry, a także progresywne spłycanie zmarszczek.

Inteligentne kosmetyki przeciwzmarszczkowe

Jednym z atutów linii Leorex Matrix jest inteligencja oddziaływania – kosmetyki działają w niezwykle skuteczny, ale też selektywny sposób. Oznacza to, że nanocząstki wpływają na te obszary skóry, które wymagają wygładzenia, pomijając miejsca, w których nie ma zmarszczek. Co więcej, składniki aktywne preparatów są uwalniane w sposób kontrolowany – ich proporcje są dobierane adekwatnie do potrzeb danej partii skóry. Działanie kosmetyków jest natychmiastowe – zmarszczki są widocznie spłycone już po 15 minutach.

Leorex before-after

30-dniowa kuracja piękna

Pielęgnacja z Leorex polega na stosowaniu odpowiedniego preparatu Matrix o działaniu czysto fizycznym oraz produktów komplementarnych do codziennej pielęgnacji. Nanocząstki krzemionki są obecne także w kremach, serum i żelach Leorex, wzbogaconych również o składniki przeciwzmarszczkowe. Preparat Matrix należy stosować codziennie przez 30 dni, aplikując go na skórę i zmywając po 15 minutach wodą. Następnie zaleca się nałożenie serum i kremu.

Abacosun

Tel: 58 664 64 51
www.abacosun.pl

VN:F [1.9.22_1171]
Rating: 7.0/10 (5 votes cast)
Leorex Nanotechnologia - Spłyć zmarszczki w 15 minut!, 7.0 out of 10 based on 5 ratings

PODOBNE ARTYKUŁY
SOCIAL
NAJNOWSZE
skóra wrażliwa

  komentarze 5
PRACA
COSMOTEST - recenzje kosmetyków