Kapsuła SPA – maksimum relaksu

    komentarze 1   czytano 434

kapsula-spaKapsuła SPA to nowoczesne urządzenie w dziedzinie kosmetyki i odnowy biologicznej, które spełnia oczekiwania nawet najbardziej wymagających osób. Pozwala na kompleksowe prowadzenie kuracji w zależności od indywidualnych potrzeb klienta Połączenie sauny parowej, promieni podczerwonych, aromaterapii, masażu wibracyjnego, hydroterapii i koloroterapii daje zaskakujące rezultaty. Ogromnym atutem kapsuły jest możliwość zastosowania chromoterapii (leczenie kolorem).


Odpowiednio dobrana wiązka światła może spotęgować działanie kosmetyku, może także zadziałać pobudzająco lub uspokajająco. Zabieg z użyciem kapsuły SPA redukuje stres, zmęczenie, łagodzi ból i napięcia mięśniowe, oczyszcza organizm, przyśpiesza metabolizm oraz poprawia stan skóry. Z użyciem kapsuły SPA można zastosować terapie antycellulitowe, ujędrniające, wyszczuplające, modelujące, lecznicze czy relaksujące, które w kapsule zwiększą swoją skuteczność nawet do 300%.
Sauna parowa w znacznym stopniu przyśpiesza wchłanianie zastosowanych w zabiegu preparatów oraz zwiększa ich skuteczność. Ma podobne działanie do sauny, przy czym rozszerza pory, przyśpiesza przemianę materii i oczyszcza skórę.

Łóżko wibracyjne wprowadza w stan relaksu, rozluźnia mięśnie oraz spełnia funkcje masażu.

Zastosowanie aromaterapii przy użyciu olejków eterycznych zadziała pobudzająco lub relaksująco w zależności od wybranego olejku. Dzięki specyficznej wilgotności oraz wysokiej temperaturze olejki eteryczne przedostają się do organizmu przez drogi oddechowe bądź przez skórę wykazując działanie terapeutyczne i pielęgnacyjne.

Każdy kolor posiada specyficzne właściwości. Odpowiednio dobrana barwa ma zbawienny wpływ szczególnie jesienią i zimą, gdy jest mniej słońca.
– czerwona barwa pobudza, wzmacnia
– żółta poprawia koncentrację, wzmacnia system nerwowy
– pomarańczowa działa antydepresyjnie, antybakteryjnie
– zielona relaksuje, koi nerwy, wprowadza wyciszenie, działa antybakteryjnie
– fioletowa koi nerwy
– niebieska działa antyseptycznie, łagodzi stany zapalne, działa nasennie.

Podsumowanie:
• Stymuluje cyrkulację krwi
• Działa relaksująco
• Wpływa na poprawę samopoczucia
• Wspomaga modelowanie sylwetki stymulując spalanie kalorii
• Wspomaga walkę z cellulitem
• Działa detoksykująco
• Regeneruje skórę
• Polepsza wchłanianie aktywnych substancji zawartych w kosmetykach
• Rozluźnienie mięśni, złagodzenie bólu
• Wzmocnienie systemu immunologicznego

Nie każdy może skorzystać z kapsuły SPA, o czym najlepiej poinformować się przed zdecydowaniem się na zabieg. Niektóre przeciwwskazania to: wszyty rozrusznik serca, ciąża, zakrzepica, miażdżyca, nadciśnienie, podwyższona temperatura ciała, stany zapalne, cukrzyca, choroby układu moczowego i nerek.

kapsuła spa

PODOBNE ARTYKUŁY
SOCIAL
NAJNOWSZE
skóra wrażliwa

  komentarze 5
PRACA
COSMOTEST - recenzje kosmetyków