IPL HS 320C-1M

    komentarze 0   czytano 153

ipl+rfWykorzystuje połączenie dwóch technologii: fal radiowych (RF) oraz fal świetlnych (IPL), dzięki temu zabieg jest skuteczniejszy.
W zależności od długości fali, energia świetlna jest selektywnie absorbowana przez melaninę i hemoglobinę zawartą we włosach, naczyniach lub skórze.


W procesie pochłaniania energia fal świetlnych jest przekształcana w energię termiczną, która nagrzewa kolagen, włos lub naczynie. Opierając się na połączeniu z IPL i RF, fala świetlna może pobudzić kolagenu w różnych głębokościach tkanki skóry właściwej
Przepływ fal RF nie jest zależny od ilości melaniny w skórze, dzięki czemu technologia ta może być bezpiecznie aplikowana w przypadku wszystkich typów skóry, od jasnej do ciemnej, bez ryzyka poparzeń. RF przepływa przez tkanki skóry wstępnie podgrzane światłem i selektywnie je dogrzewa.

Zastosowanie:
– fotoodmładzanie skóry – Pobudza naturalne wytwarzanie kolagenu
– trwałe usuwanie owłosienia (usuwa nie tylko ciemne włosy ale także jasne, niezależnie od ich grubości) – wiązka świetlna niszczy cebulki włosków tylko w fazie wzrostu.
– zwęża pory
– usuwa przebarwienia – światło IPL wybiórczo pochłaniane jest przez melaninę, podgrzewa komórki zawierające barwnik, powodując ich zniszczenie.
– zamyka rozszerzone naczynka krwionośne, teleangiektazje, czerwienienie twarzy
– likwiduje trądzik i stany zapalne – światło IPL niszczy szybko namnażające się bakterie beztlenowe
– wygładza drobne zmarszczki

Urządzenie posiada 2 rączki zabiegowe, system chłodzenia, do wyboru jest 5 zakresów długości fal.

ipl

Źródło:yasumi.eu

PODOBNE ARTYKUŁY
SOCIAL
NAJNOWSZE
skóra wrażliwa

  komentarze 5
PRACA
COSMOTEST - recenzje kosmetyków