Przed imprezą – szybkie i skuteczne zabiegi odmładzające

    komentarze 0   czytano 9

Zmysłowe usta w kilka minut? Odmłodzona twarz w pół godziny? Tak, to możliwe! Podczas zabawy sylwestrowej czy w karnawale każda z nas pragnie wyglądać pięknie. Olśniewający wygląd wymaga jednak wiele pracy. Jak to ominąć? Polecamy szybkie zabiegi medycyny estetycznej.

elegancka-kobieta

Silhouette Soft – czarodziejskie nici
Co 15 minut na świecie wykonuje się zabieg z użyciem nici Silhouette Soft. W jakim celu? Aby zwiększyć napięcie skóry u pacjenta, wymodelować jego rysy twarzy i skorygować oznaki starzenia się. Korekcja za pomocą Silhouette Soft polega na wprowadzeniu w skórę biowchłanialnych nici ze stożkami, które zakotwiczają się głęboko w tkance, powodując napięcie, a następnie podniesienie zwiotczałej skóry. Rezultat liftingu jest naturalny i natychmiastowy – utrzymuje się nawet do 18 miesięcy.

Silhouette Soft to obecnie najnowocześniejszy produkt tego typu dostępny na rynku. Nici produkowane są w Michigan w USA, składniki preparatu zostały natomiast zatwierdzone przez najważniejszy amerykański organ kontrolny FDA – Amerykańską Agencję ds. Żywności i Leków.

Więcej informacji: www.silhuette-soft.pl.
Przykładowy gabinet, w którym można wykonać zabieg: Bona Dea w Krakowie

Teosyal Kiss – uśmiech fortuny
Kiss to preparat polecany do zabiegów natychmiastowego nawilżenia, zmiany kształtu, a także zwiększenia objętości ust. Ten wysoko usieciowany produkt na bazie kwasu hialuronowego rekomenduje się także do zabiegów niwelowania zmarszczek wokół ust i wzmocnienia kącików. Iniekcja odbywa się za pomocą cienkiej igły lub kaniuli i polega na wstrzyknięciu preparatu bezpośrednio do skóry właściwej. Nawet niewielka ilość daje widoczne, a przede wszystkim długotrwałe efekty utrzymujące się nawet do 12 miesięcy. Od listopada br. preparat dostępny jest na rynku w unowocześnionej formule – Teosyal Kiss New Formulation.

Producentem produktu jest szwajcarska firma Teoxane, a wyłącznym dystrybutorem w Polsce firma NewDerm.

Więcej informacji: www.newderm.pl.
Przykładowy gabinet, w którym można wykonać zabieg: Artismed w Warszawie

PODOBNE ARTYKUŁY
SOCIAL
NAJNOWSZE
skóra wrażliwa

  komentarze 5
PRACA
COSMOTEST - recenzje kosmetyków