Makijaż pełen kolorów – CIENIE COLOUR CELEBRATION

    komentarze 1   czytano 61

W nowej kolekcji potrójnych cieni COLOUR CELEBRATION firmy HEAN idealną propozycję znajdą dla siebie zarówno zwolenniczki tradycyjnego makijażu oczu, jak i te panie, które poszukują nowych inspiracji kolorystycznych i śmiało podążają za nowymi trendami. W serii znaleźć można zestawienia klasycznych kolorów (szarości, brązy, beże, subtelny róż), jak i żywsze tonacje niebieskie, fioletowe, zielone (zarówno odcienie mięty, pistacji, jak i bardziej nasycone odcienie szmaragdowe).


Wykonując makijaż oczu, uwzględniamy nie tylko nasz typ urody czy rysy twarzy, ale również dopasowujemy go do okazji, nastroju czy ubrania. Make up oparty na tradycyjnych zestawieniach kolorystycznych nigdy nie wychodzi z mody i wiele pań go preferuje – przede wszystkim na co dzień. Swoje zwolenniczki ma jednak również makijaż oczu, oparty na żywszych kolorach. Barwne zestawienia cieni sprawdzają się najlepiej zwłaszcza latem – wspaniale podkreślają opaleniznę, świetnie współgrają też z lekkością i zwiewnością letnich kreacji.

Modne i ciekawe zestawienia odcieni znaleźć możemy w kolekcji COLOUR CELEBRATION firmy HEAN. Nowa seria obejmuje dziewięć potrójnych cieni. Zapewniają one trwały, intensywny kolor na powiece – matowy lub z subtelnym połyskiem (w zależności od wybranego odcienia).

Formuła cieni COLOUR CELEBRATION (oil free) gwarantuje łatwą i dokładną aplikację. Kosmetyk doskonale przylega do powierzchni powieki, nie obciążając jej. Makijaż wykonany z użyciem cieni COLOUR CELEBRATION pozostaje w idealnym stanie przez wiele godzin.
Cienie COLOUR CELEBRATION dostępne są w sklepach kosmetycznych na terenie kraju.


Cena: ok. 9,9 zł

Dodatkowych informacji udziela:
Agnieszka Sałkowska – Event Public Relations
tel./fax: 022 894 58 10-11
e-mail: agnieszka@eventpr.pl

VN:F [1.9.22_1171]
Rating: 8.8/10 (4 votes cast)
Makijaż pełen kolorów - CIENIE COLOUR CELEBRATION, 8.8 out of 10 based on 4 ratings

PODOBNE ARTYKUŁY
SOCIAL
NAJNOWSZE
skóra wrażliwa

  komentarze 5
PRACA
COSMOTEST - recenzje kosmetyków