Madame LAMBRE – Piękno To Ja

    komentarze 3   czytano 111

Marka kosmetyków do makijażu i pielęgnacji skóry – Madame LAMBRE jest nowością na polskim rynku. Stworzona z miłości do piękna, i dedykowana każdej kobiecie poszukującej unikalnego sposobu pielęgnowania urody.


Produkcja kosmetyków na bazie wyselekcjonowanych surowców i wybór najlepszych składników aktywnych zostały podkreślone oryginalnymi opakowaniami. Kochamy piękno i jesteśmy romantyczne, dlatego nawiązujemy do kobiecych czasów secesji wykorzystując motywy kwiatowe i bogate zdobienia.

BOGACTWO KOLORÓW

madame lambre

CIEKAWY DESIGN OPAKOWAŃ

paletki

Ciekawy design opakowań w stylu secesyjnym i współczesna paleta barw tworzą zmysłową kolekcję kosmetyków i akcesoriów do makijażu. Każdy z kosmetyków można kupować oddzielnie. Każda kobieta może z łatwością dobierać kosmetyki tak, aby tworzyć kolorystykę zestawów odpowiednich dla jej karnacji.

KOLEKCJA KOSMETYKÓW DO PIELĘGNACJI CERY

kosmetyki

Madame LAMBRE proponuje także trzy serie do pielęgnacji cery: Silk Charm do skóry dojrzałej z pierwszymi oznakami starzenia się, Aquatique – serię intensywnie odżywiająca i nawilżająca, Time Code – serię regenerującą, rewitalizującą i napinającą skórę twarzy.

KOSMETYKA KOLOROWA

madame-lambre

Wysoka jakość produktów i czar ręcznie robionych opakowań sprawiają, że kobiety zakochują się w Madame LAMBRE bez pamięci. Zakochaj się i Ty.

lakiery-madame-lambre

Oferta marki Madame LAMBRE dostępna jest w drogeriach Hebe. Zachęcamy także do odwiedzania naszego profilu Facebook – profil Facebook Madame LAMBRE.

PODOBNE ARTYKUŁY
SOCIAL
NAJNOWSZE
skóra wrażliwa

  komentarze 5
PRACA
COSMOTEST - recenzje kosmetyków