Bio Electro Peeling – znacznie więcej niż złuszczanie

    komentarze 0   czytano 851

Bio Electro PeelingNiezwykła popularność i doskonałe efekty zabiegów złuszczania naskórka wyniosły na szczyt usługi mikrodermabrazji diamentowej i peelingu kawitacyjnego. Coraz większą część europejskiego rynku kosmetycznego i medycznego zjednuje sobie innowacyjna i niezwykle skuteczna metoda nieinwazyjnej mikrodermabrazji wywołanej prądami elektrycznymi. Za sprawą marki Abacosun technologia już zawitała do Polski pod postacią Bio Electro Peelingu.

Bio Electro Peeling usuwa martwe komórki naskórka, a następnie skeratynizowane komórki w warstwie rogowej naskórka, stymulując naturalne procesy odnowy skóry.


Energia zastosowana w urządzeniu charakteryzuje się podwójnym działaniem: natychmiastowym oraz przedłużonym. Oznacza to aktywność procesu peelingującego nawet przez 5 dni od momentu stymulacji. Metoda wyróżnia się delikatnością – peeling nie podrażnia naskórka, nie wywołuje też podrażnień ani alergii. Podczas zabiegu nie dochodzi do mikrouszkodzeń skóry, a bezpieczeństwo urządzenia zostało potwierdzone gruntownymi badaniami.

Dwie energie, nowe możliwości

Ogromną zaletą Bio Electro Peelingu jest szerokie spektrum działania. Prócz funkcji peelingu urządzenie oferuje też możliwość przeprowadzania zabiegów z zastosowaniem fal radiowych mono- i bipolarnych. Usługę tę można wykonać bezpośrednio po peelingu, zapewniając skórze doskonały efekt liftingujący i odmładzający. Efektywne fale radiowe zastosowane w Bio Electro Peelingu stymulują wytwarzanie kolagenu i elastyny, spłycają zmarszczki i poprawiają owal twarzy. Zabieg jest wspaniałym sprzymierzeńcem skóry dojrzałej, zmęczonej i pozbawionej blasku – nadaje jej elastyczność, poprawia gęstość i wydobywa naturalne piękno.

Bio Electro Peeling

Zastosowanie Bio Electro Peelingu:

• lifting, niwelacja podwójnego podbródka, spłycanie zmarszczek, poprawa owalu twarzy
• zabiegi odmładzające na skórę wokół oczu
• spłycanie rozstępów
• poprawa stanu cery trądzikowej
• rozjaśnianie przebarwień i spłycanie blizn potrądzikowych
• zwiększanie jędrności biustu

Najważniejsze zalety Bio Electro Peelingu:
– Doskonałe efekty zabiegów – metoda była wielokrotnie nagradzana medalami za innowacyjność i technologię (nagrody zdobyte m.in. w Paryżu, Brukseli i Genewie).
– Komplementarność i kompleksowość – urządzenie oferuje więcej niż tradycyjna mikrodermabrazja i pozwala uzupełnić peeling o skuteczne zabiegi liftingujące i odmładzające.
– Delikatność i skuteczność – to doskonała metoda dla osób o skórze wymagającej szczególnej pielęgnacji; pierwsze 2-3 zabiegi można wykonywać codziennie, następnie wykonuje się 2-4 sesje w miesiącu.
– Błyskawiczne i długotrwałe rezultaty – połączenie natychmiastowego efektu z przedłużonym działaniem w wielu przypadkach umożliwia wyraźną poprawę cery nawet po jednorazowym zabiegu.
– Kontrola intensywności zabiegu – w zależności od efektu jaki chcemy uzyskać zabieg stosuje się na suchą (delikatny efekt) lub na mokrą skórę (intensyfikacja rezultatów). Można też wykonywać peeling z zastosowaniem odtłuszczonego mleka 0%.

http://abacosun.pl/

PODOBNE ARTYKUŁY
SOCIAL
NAJNOWSZE
skóra wrażliwa

  komentarze 5
PRACA
COSMOTEST - recenzje kosmetyków