Żelazko antycellulitowe – piękna skóra w każdym rozmiarze

    komentarze 0   czytano 1640

Choć z cellulitem i nadmiarem tkanki tłuszczowej walczyć próbujemy właściwie przez cały rok, to właśnie w okresie letnim temat ten nabiera szczególnej wagi. Mylne byłoby jednak stwierdzenie, że skórki pomarańczowej nie da się zneutralizować w łatwy sposób – istnieje bowiem metoda skuteczna i prosta jak … prasowanie.

Bardzo wiele kobiet patrzy na odchudzanie jako na cel sam w sobie, dążąc do najszybszego spadku masy ciała za wszelką cenę. W tej gonitwie za szczupłą sylwetką często zapominamy o rzeczy najważniejszej – o zdrowiu i kondycji skóry.


Co z tego bowiem, że zmieścimy się wreszcie w upragniony rozmiar 36, jeśli wygląd naszej skóry będzie sprawiał, że najodpowiedniejszym strojem okaże się kostium płetwonurka?

Przychodzi do mnie wiele kobiet, które schudły kilkanaście kilogramów lub więcej w bardzo krótkim czasie. – mówi pani Anna Wnuk, kosmetolog z gabinetu kosmetycznego Abacosun w Gdyni. – Okazuje się, że choć zrealizowały upragniony cel, wcale nie są zadowolone ze swojego wyglądu. Obwisła, pozbawiona elastyczności skóra postarza i wygląda nieestetycznie, przez co moje klientki tracą ochotę na plażowanie, czy noszenie kreacji odsłaniających ciało, o których do niedawna marzyły. Wszystkim tym kobietom, jak również osobom dopiero deklarującym chęć schudnięcia i pozbycia się cellulitu doradzam metodę, którą uważam za najefektywniejszą – żelazko antycellulitowe.”

Intensywny trening bez wysiłku

Co się kryje pod nazwą żelazka antycellulitowego? Przede wszystkim połączenie trzech znanych i gruntownie przetestowanych technologii, które tworzą wspólnie niezwykle skuteczną metodę walki ze skórką pomarańczową. Urządzenie wykorzystuje dobroczynny wpływ masażu próżniowego, elektrostymulacji TENS oraz koloroterapii, przez co oferuje znacznie więcej niż po prostu niwelowanie cellulitu. Żelazko antycellulitowe działa kompleksowo obejmując swym wpływem zarówno skórę jak i mięśnie. Doskonale ujędrnia, modeluje sylwetkę, działa drenująco i przyspiesza wydalanie toksyn. Ponadto poprawia cyrkulację krwi i dotlenienie komórek, a także stymuluje syntezę kolagenu. Wpływ żelazka na mięśnie to przede wszystkim zasługa elektrostymulacji, która pobudza je do pracy, wzmacnia, jak również regeneruje. Działanie urządzenia czuć wyraźnie już podczas zabiegu, który można porównać do intensywnego treningu połączonego z bardzo efektywną pielęgnacją. Choć od osoby poddawanej usłudze wymaga się jedynie wygodnego położenia na łóżku kosmetycznym, skóra i mięśnie poddane pracy żelazka z pewnością dostaną solidną porcję ćwiczeń.

20 kilogramów mniej

Pani Ania obserwuje różne reakcje klientek na działanie urządzenia – wszystkie łączy jednak zadowolenie. „Niektóre klientki preferują mniejszą moc urządzenia, inne zdecydowanie oczekują intensywnego zabiegu. Zawsze dopasowuję intensywność do potrzeb klientki, co zapewnia zarówno komfort podczas wykonywania usługi, jak i optymalne rezultaty. Kobiety, które raz skorzystały z zabiegu na żelazku antycellulitowym w zdecydowanej większości umawiają się na kolejne wizyty. Powodem są błyskawiczne rezultaty – już po pierwszym zabiegu skóra jest wyraźnie gładsza i bardziej jędrna. Cała seria zabiegów pozwala uzyskać nie tylko piękną skórę, ale również ładniejszą sylwetkę i oczywiście lepsze samopoczucie.”

Żelazko antycellulitowe pracuje na swoją opinię lidera już od kilku lat, a z zabiegów można skorzystać w kilkuset salonach kosmetycznych w całej Polsce. Jaki był dotychczasowy rekord w wyszczuplaniu za pomocą żelazka antycellulitowego? Jedna z kosmetyczek w Abacosun wspomina klientkę, która pozbyła się 20 kg – w dużej mierze właśnie dzięki regularnym zabiegom na urządzeniu, oczywiście w połączeniu ze zdrową dietą. Pani Anna, ekspert z Abacosun nie przywiązuje uwagi do statystyk: „Najważniejsze jest dla mnie, że pomagamy kobietom odzyskać pewność siebie. Wychodząc z naszego salonu naprawdę czują się zadbane i piękne. Wierzę, że pielęgnacja jest rewelacyjną drogą do pokochania siebie i nabrania szacunku do swojego wyglądu. 5, 10, czy 20 kilogramów mniej to tylko cel początkowy – ideą naszej pracy z żelazkiem antycellulitowym jest przede wszystkim pokazanie, że skóra może być piękna w każdym rozmiarze.”

http://abacosun.pl/

VN:F [1.9.22_1171]
Rating: 8.0/10 (11 votes cast)
Żelazko antycellulitowe – piękna skóra w każdym rozmiarze, 8.0 out of 10 based on 11 ratings

PODOBNE ARTYKUŁY
SOCIAL
NAJNOWSZE
skóra wrażliwa

  komentarze 5
PRACA
COSMOTEST - recenzje kosmetyków