ZAMASKOWANE NACZYNKA

    komentarze 1   czytano 366

W serii DO SKÓRY Z PROBLEMAMI NACZYNIOWYMI Laboratorium FLOSLEK wprowadza nowy preparat – KOREKTOR ZIELONY, który dokładnie maskuje rozszerzone naczynka i niweluje cienie pod oczami. Stosuje się go miejscowo, a następnie nakłada fluid lub puder. W efekcie cera staje się jednolita, ma wyrównany koloryt i wszelkie niedoskonałości są ukryte.


Drobne zmiany skórne, których nie udało się zaretuszować porannym makijażem mogą czasami urastać do rangi wielkich problemów i wpływać na obniżenie kobiecego komfortu psychicznego. Nie wszystkie zmiany, plamki i krostki udaje się zatuszować używając tylko fluidu czy pudru. Wówczas trzeba zastosować korektor maskujący, który dobrze skoryguje niedoskonałości skóry.

KOREKTOR ZIELONY proponowany przez Laboratorium FLOSLEK skutecznie maskuje rozszerzone lub popękane naczynka, cienie pod oczami a także przebarwienia i inne defekty skórne. Dzięki zastosowanej formule precyzyjnie pokrywa zaczerwienienia, pajączki oraz zmniejsza widoczność zmian rumieniowych skóry. Ładnie wyrównuje koloryt jest zatem idealnym rozwiązaniem przed nałożeniem make-up’u. Korektor stosuje się punktowo na plamki, naczynka i cienie, ma formę wykręcanej kredki, dzięki czemu jego aplikacja jest precyzyjna i higieniczna, jednocześnie preparat dobrze się rozprowadza i nie zatyka porów. Na jego recepturę składają się woski m.in.: carnauba, candelilla, pszczeli, oleje roślinne i olej rycynowy, tlenek cynku oraz kwas kaprylowy, który zmiękcza naskórek i jest wykorzystywany w leczeniu chorób skóry. Skład preparatu wzbogacono także lanoliną, witaminą E i witamina C.
Cena: 12,50 zł

KOREKTOR z serii DO SKÓRY Z PROBLEMAMI NACZYNIOWYMI Laboratorium FLOSLEK dostępne są w drogeriach oraz sklepach kosmetycznych na terenie całego kraju.

PODOBNE ARTYKUŁY
SOCIAL
NAJNOWSZE
skóra wrażliwa

  komentarze 5
PRACA
COSMOTEST - recenzje kosmetyków