Odkryj piękno z Revitacell on-line

    komentarze 0   czytano 72

Revitacell, unikatowa linia biodermokosmetyczna, debiutuje w mediach społecznościowych. Nowa marka w ramach akcji „Odkryj piękno z Revitacell” poszukuje prestiżowego grona 123 kandydatów, którzy jako pierwsi w Polsce przekonają się o unikatowych właściwościach kuracji Revitacell. Do wygrania również zestawy biodermokosmetyków o wartości 1000 zł!


Uroczysta premiera linii biodermokosmetyków Revitacell w mediach społecznościowych to dla internautów niepowtarzalna szansa, by zostać pierwszymi oficjalnymi użytkownikami unikatowych kuracji. Pod adresem profilu linii na portalu Facebook www.facebook.com/revitacell uruchomiono aplikację „Odkryj piękno z Revitacell”, która ma na celu wyłonienie 123 osób. To właśnie one zostaną zaproszone do udziału w wielkim debiucie biodermokosmetyków.

Chcesz dołączyć do tej prestiżowej grupy i spróbować biodermokosmetyków Revitacell jako jedna z pierwszych osób w Polsce? Odpowiedz na pytanie w ramach aplikacji na fanpage’u Revitacell – pisz, rysuj, kręć filmy, a przede wszystkim zaskocz jury!

Autorzy 123 najciekawszych prac nie tylko premierowo spróbują Stem Cells Face Therapy Revitacell, Stem Cells Hair Therapy Revitacell lub Stem Cells Eyelashes Therapy Revitacell, ale również otrzymają szansę wygrania zestawów biodermokosmetyków o wartości 1000 zł! Laureatów poznamy do 31 sierpnia.

Kuracje Revitacell powstają w laboratoriach badawczych Stem Cells Spin. Swoją skuteczność zawdzięczają unikatowemu składnikowi NHAC Biocervin MIC-1, który wykorzystuje moc komórek macierzystych MIC-1. Dzięki niemu produkty Revitacell stymulują naturalne procesy regeneracyjne zachodzące w skórze, cebulkach włosów, rzęs i brwi. Dzięki nim skóra odnawia się w niebywałym tempie, zapewniając zdrowy i młody wygląd. Revitacell to pierwsza na świecie linia biodermokosmetyczna, która korzysta z przełomowego odkrycia naukowego – komórek macierzystych MIC-1. Linię Revitacell tworzą kuracje do skóry, rzęs i brwi oraz włosów.

Więcej informacji o Revitacell:

PODOBNE ARTYKUŁY
SOCIAL
NAJNOWSZE
skóra wrażliwa

  komentarze 5
PRACA
COSMOTEST - recenzje kosmetyków