DR.BELTER Intensywny zabieg spa BEL ENERGEN

    komentarze 0   czytano 342

Firma DR.BELTER COSMETIC należy do pionierów zastosowania hormonów roślinnych w dermatologii. Pozytywne doświadczenia w zastosowaniu hormonów roślinnych i wyniki najnowszych badań surowców znajdują swoje odzwierciedlenie w serii kosmetyków PHYTO-SENSATION kuracja i pielęgnacja.


Specjalne zestawienie hormonów roślinnych z różnych źródeł połączono z cennymi substancjami zapobiegającymi starzeniu się skóry. Kombinacja ta aktywnie przeciwdziała zmniejszaniu się grubości skóry i powstawaniu zmarszczek. Stymulacja fibroblastów prowadzi do zwiększenia grubości skóry i wzmocnienia jej struktury. Zasoby kolagenu i elastyny, jak również wiążące wodę pozakomórkowe Matrix skóry właściwej są uzupełniane, co prowadzi do wyraźnego efektu wygładzenia. Regularne stosowanie poprawia kontury i jędrność skóry.

Etapy zabiegu BEL ENERGEN

ETAP I

Zabieg rozpoczyna się od peelingu z zastosowaniem Mikrokrystalicznego kremu do peelingu (kremu do ręcznej mikrodermabrazji).

SKŁADNIKI AKTYWNE produktu: olejek z awokado i jojoby, drobinki polietylowe, piasek kwarcowy, nagietek, skrzyp, oczar, alantolina, koenzym Q10.

Peeling optymalizuje wchłanianie substancji czynnych – w wygładzoną skórę wnikają one głębiej. Zastosowanie go daje efekt pielęgnacyjny w przypadku terapii specjalistycznych. Wyraźnie wygładza powierzchnię skóry z dużymi porami lub po leczeniu blizn. Widocznie zmniejsza się głębokość zmarszczek, następuje redukcja hiperpigmentacji i wzmocnienie efektu regeneracyjnego.

Nałożyć grubą warstwę peelingu i okrężnymi ruchami masować, usuwając nierówności skóry. Czas trwania i intensywność zabiegu zależą od rodzaju skóry. Zabieg usuwa martwe komórki naskórka, wpływając w ten sposób na szybkość wnikania substancji czynnych, które znajdują się w kosmetykach stosowanych w kolejnych etapach zabiegu.

ETAP II

Na tak przygotowaną skórę twarzy nakładamy PHYTO-SENSATION koncentrat do masażu – ampułkę o wyjątkowej zawartości SUBSTANCJI AKTYWNYCH: są to hormony roślinne z korzeni yams, czerwonej koniczyny, soi i chmielu, Q10, aloes i kompleks antystresowy. Efektem działania jest pielęgnacja regeneracyjna zapobiegająca starzeniu się skóry – polecana zwłaszcza tkance łącznej o słabej strukturze i zmniejszonej grubości skóry, w wyniku czego tworzą się zmarszczki. Koncentrat do masażu polecamy też cerze zniszczonej działaniem promieni słonecznych (elastoza).

Podgrzaną zawartość ampułki należy nanieść na dekolt, szyję i twarz przy pomocy 2 syntetycznych pędzli wachlarzowych – także nowości w ofercie DR.BELTER. Przeprowadzamy masaż.

PHYTO-SENSATION

ETAP III

Po wykonaniu masażu na twarz nakładamy maseczkę regenerującą PHYTO SENSATION

w postaci kremu.

SUBSTANCJE CZYNNE kosmetyku: hormony roślinne z korzeni yams, czerwonej koniczyny, soi i chmielu, Q10, aloes, kompleks antystresowy, kaolin.

Maseczka regenerująca działa profilaktycznie w procesie starzenia się skóry. Ma właściwości przeciwzmarszczkowe. Dzięki bogactwu aktywnych składników regeneruje i rozjaśnia cerę. Zwiększa nawilżenie skóry, które przydatne jest zwłaszcza skórze zniszczonej działaniem promieni UVB i UVA.

Nakładamy grubą warstwę kosmetyku i pozostawiamy na min.15 minut.

Równocześnie na powieki kładziemy wacik kosmetyczny nasączony lotionem do powiek Ocula, a usta pokrywamy grubą warstwą balsamu do ust Intensa DR.BELTER.

Zabieg jest bardzo relaksujący, a efekty widoczne są już po pierwszym zastosowaniu. Dla ich utrwalenia polecamy serię zabiegów.

Źródło:www.belter.pl

PODOBNE ARTYKUŁY
SOCIAL
NAJNOWSZE
skóra wrażliwa

  komentarze 5
PRACA
COSMOTEST - recenzje kosmetyków